Blacharz samochodowy
  • Świdnik
Świdnik, Świdnik, Lublin Voivodeship, Polska
AUTO-GAZDA MM SPÓŁKA Z O. O.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Weryfikacja zakresu uszkodzeń samochodów powypadkowych

  • Wykonywanie prac blacharskich zgodnie z zakresem zlecenia i przyjętymi normami

  • Naprawę uszkodzeń, wgnieceń, wymianę lub demontaż uszkodzonych elementów

  • Zabezpieczenie zdemontowanych części

  • Współpraca z pozostałymi działami serwisu

  • Utrzymanie właściwego stanu technicznego stanowiska (urządzenia i narzędzia)

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie zawodowe

  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Atutem będzie znajomość budowy i technologii napraw pojazdów

  • Dokładność i sumienność

  • Dbałość o mienie Klienta

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Prawo jazdy kat. B

OFERUJEMY:
  • Kartę MultiSport

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Stabilne warunki zatrudnienia (umowa o pracę)

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Świdnik
  • Świdnik - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 283
    19 075