Asystent kierownika projektów
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
AB Industry
26. 3. 2024

AB Industry to czołowa firma inżynierska w Polsce. Doradzamy, projektujemy i uruchamiamy instalacje procesowe oraz linie produkcyjne. Zapewniamy pełną obsługę inwestycji przemysłowych. Szeroki wachlarz oferowanych produktów pozwala dostarczać nam kompleksowe rozwiązania „pod klucz”.

Wieloletnie doświadczenie, połączone z nieustannym podnoszeniem kwalifikacji naszych pracowników, stawiają nas w czołówce firm w branży.

Międzynarodowy zasięg pozwala nam prowadzić inwestycje nie tylko w Europie, ale praktycznie na całym świecie.

Opis stanowiska:

  • wsparcie zespołu projektowego w zadaniach organizacyjnych,
  • organizacja narad i spotkań,
  • prowadzenie narad oraz spotkań,
  • przygotowywanie notatek, harmonogramów, raportów, sprawozdań,
  • nadzór i administracja biura budowy.

Wymagania:

  • dyspozycyjność do wyjazdów służbowych i pracy w delegacji,
  • sumienność i rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • umiejętność prowadzenia narad technicznych,
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • znajomość obsługi pakietu MS Office

Mile widziane:

  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość oprogramowania do przygotowania harmonogramów

Oferujemy:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm
  • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
  • Możliwość zdobycia praktyki do uprawnień budowlanych
  • Pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz możliwość rozwoju zawodowego
  • Dofinansowanie do karty sportowej FitProfit oraz nauki języka obcego
  • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej
  • Dofinansowanie do szkoleń i studiów,
  • Miłą atmosferę, uczciwość i profesjonalizm.

  • Praca Poznań
  • Asystent Poznań
  • Kierownik Poznań
  • Asystent zarządu Poznań
  • Asystent stomatologiczny Poznań
  • Kierownik działu personalnego Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714