Młodszy Kierownik Projektów IT
  • Komorniki
Komorniki, Komorniki, Greater Poland Voivodeship, Polska
Eurocash S.A
10. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Twój zakres obowiązków:

  • Zarządzanie projektami IT w zakresie nowych rozwiązań informatycznych lub ulepszeń istniejących systemów (POS, ERP, aplikacje powiązane).
  • Komunikacja z klientem biznesowym, który bierze aktywny udział w dedykowanym dla niego projekcie.
  • Utrzymywanie stałej współpracy z członkami zespołów projektowych w celu identyfikacji problemów i proponowania rozwiązań.
  • Planowanie harmonogramów projektowych i zarządzanie przepływem pracy (definicja wymagań, zasoby, ustalanie priorytetów, śledzenie zadań, optymalizacja) w celu zapewnienia terminowej i efektywnej realizacji projektów.
  • Przygotowanie precyzyjnych wymagań technicznych w celu zrozumienia zakresu, celu oraz działania wdrażanych zmian.
  • Komunikacja z zewnętrznymi dostawcami usług oraz wsparcie procesu wyceny.
  • Prowadzenie dokumentacji projektowej (Jira, Confluence). Dbanie o wysoką jakość i dostępność dla członków zespołu projektowego.
  • Regularne raportowanie postępów prac (analiza wyników, identyfikacja ryzyka, działania naprawcze).

Nasze wymagania:

  • Masz za sobą min. rok doświadczenia w pracy nad projektami IT (np. POS, ERP lub pokrewne).
  • Masz doświadczenie w zbieraniu wymagań biznesowych. Trafnie dobierasz pytania i potrafisz przełożyć język nietechniczny na wymagania projektowe o charakterze technicznym.
  • Masz praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu narzędzi IT do zarządzania zmianą (rozumienie metodologii Change Management).
  • Świetnie radzisz sobie z planowaniem i organizacją pracy, z sukcesem dowozisz projekty na czas.
  • Znakomicie komunikujesz się i budujesz zaangażowanie wśród interesariuszy.
  • Sprawnie poruszasz się w dokumentacji technicznej (czytanie/pisanie i rozumienie w języku angielskim).
  • Posiadasz wykształcenie wyższe o profilu informatycznym lub ekonomicznym.
  • Narzędzia takie jak Jira, Excel, Power Point wykorzystujesz w codziennej pracy.

Mile widziane:

  • Certyfikaty związane z zarządzaniem zwinnym projektami,
  • Szkolenia/ kursy z zakresu Agile.

  • Praca Komorniki
  • Kierownik Komorniki
  • Komorniki - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 161
    18 749