Asystent Dyrektora
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
NADZEYA KHAROSHKA NDIAX
4. 5. 2024

Jesteśmy FirstClassAssistant, agencją rekrutacyjną zajmującą się selekcją specjalistów online i offline dla kadry kierowniczej firm, istniejącą na rynku od 2023 roku i zatrudniliśmy już ponad 100 Asystentów.

Opis stanowiska

  • Wyszukiwanie informacji na żądanie i prezentowanie ich w uporządkowanej formie
  • Wykonywanie połączeń telefonicznych i wysyłanie listów biznesowych
  • Organizacja spotkań biznesowych, wydarzeń
  • Wykonywanie osobistych zleceń (organizacja podróży, umawianie wizyt u lekarza itp.)

Wymagania

  • Kluczowe umiejętności miękkie: skrupulatność i odpowiedzialność, analityczny umysł
  • Umiejętność pracy z programami takimi jak Trello, Miro, Notion (im więcej tym lepiej)
  • Doświadczenie w tworzeniu prezentacji i dokumentów
  • Poziom języka polskiego od B1
  • Znajomość języka angielskiego przynajmniej na poziomie B1
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B
  • Znajomość języków ukraińskiego lub rosyjskiego (koniecznie)
  • Znajomość narzędzi projektowych lub umiejętności programowania (będą atutem)
  • Ukończone kursy Asystenta (będą atutem)

Oferujemy

  • Konkurencyjne wynagrodzenie (uzależnione od wyników rozmowy kwalifikacyjnej)
  • Hybrydowy format pracy
  • Szkolenie i wsparcie na starcie
  • Możliwości rozwoju kariery i perspektyw
  • Zdobywanie nowych informacji dla rozwoju zawodowego i osobistego

  • Praca Warszawa
  • Dyrektor Warszawa
  • Dyrektor artystyczny Warszawa
  • Dyrektor kreatywny Warszawa
  • Dyrektor handlowy Warszawa
  • Dyrektor finansowy Warszawa
  • Dyrektor szkoły Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 346
    18 862