Asystent ds. finansów i administracji
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Praca.pl
4. 6. 2024

Zakres obowiązków:

  • Zarządzanie biurem:

    • Obsługa komunikacji biurowej, korespondencji i przesyłek.
    • Nadzór nad sprzętem biurowym i dokumentacją.
    • Zarządzanie zaopatrzeniem biura.
    • Obsługa recepcji i gości.

  • Wsparcie działu finansowego:

    • Wystawianie faktur i zarządzanie inkasem.
    • Pomoc przy zamknięciu miesiąca/roku.
    • Współpraca z biurem rachunkowym.

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie lub wyższe (kierunki: finanse, rachunkowość), studenci także mile widziani.
  • Dokładność i dbałość o szczegóły.
  • Dobra organizacja pracy, inicjatywność.
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne.
  • Znajomość pakietu MS Office (Word, Excel, Outlook).
  • Mile widziane doświadczenie w administracji.

Pracodawca oferuje:

  • Umowę o pracę.

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. finansów Warszawa
  • Pracownik ds. administracji Warszawa
  • Specjalista ds. kadr i płac Warszawa
  • Specjalista ds. badań i rozwoju Warszawa
  • Specjalista ds. analizy i statystyki Warszawa
  • Specjalista ds. chłodnictwa i klimatyzacji Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    85 605
    15 914