Asystent ds. Administracji
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Praca.pl
30. 5. 2024

Zakres obowiązków:

  • Będziesz pierwszym punktem kontaktu dla klientów, partnerów, kolegów i podwładnych,
  • Samodzielne zarządzanie pocztą i kalendarzem,
  • Organizacja spotkań wewnętrznych i zewnętrznych wraz z zapewnieniem cateringu, sprzętu i logistyki,
  • Planowanie podróży służbowych,
  • Rozliczanie wydatków firmy,
  • Przygotowywanie dokumentów zgodnie z wymogami, w tym pisanie, formatowanie, korekta, drukowanie i oprawa,
  • Redagowanie e-maili i komunikatów,
  • Uczestnictwo w ważnych spotkaniach w celu koordynowania porządku obrad, materiałów oraz sporządzania notatek,
  • Wykonywanie różnorodnych zadań w celu zapewnienia prawidłowego przepływu pracy.

Wymagania:

  • Biegła znajomość angielskiego - co najmniej poziom C1,
  • 1-2 lata doświadczenia w pracach administracyjnych i biurowych, doświadczenie jako osobisty asystent będzie dodatkowym atutem,
  • Biegła obsługa pakietu MS Office,
  • Skuteczność osobista oraz dobre umiejętności organizacyjne i zarządzania czasem,
  • Doskonałe umiejętności interpersonalne,
  • Rzetelność, zaufanie i dyskrecja,
  • Umiejętność radzenia sobie ze stresem i napiętymi terminami,
  • Silne umiejętności rozwiązywania problemów,
  • Umiejętność komunikacji zarówno pisemnej, jak i werbalnej na wszystkich szczeblach.

Oferujemy:

  • Równowaga między życiem zawodowym a prywatnym,
  • Kompleksowy pakiet świadczeń.

  • Praca Kraków
  • Pracownik ds. administracji Kraków
  • Asystent Kraków
  • Asystent stomatologiczny Kraków
  • Asystent zarządu Kraków
  • Specjalista ds. finansów Kraków
  • Specjalista ds. telekomunikacji Kraków
  • Specjalista ds. PR Kraków
  • Specjalista ds. reklamy Kraków
  • Specjalista ds. Sprzedaży Kraków
  • Specjalista ds. Zakupów Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289