Asystent / Asystentka w dziale zakupów
  • Gdańsk
Gdańsk, Gdańsk, pomorskie, Polska
Gemini Polska Sp. z o.o.
18. 5. 2024

Osoba na tym stanowisku będzie wspierała procesy administracyjne w dziale handlowym, współpracując z producentami oraz klientami wewnętrznymi.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Wsparcie i koordynacja procesu promocyjnego (Excel)
  • Koordynacja procesu wprowadzania nowych produktów oraz zmian asortymentowych
  • Odpowiedzialność za właściwy obieg dokumentów (weryfikacja treści oraz kompletacja dokumentów)
  • Wsparcie procesów zakupowych przy użyciu platformy zakupowej
  • Zarządzania bazą danych kontrahentów oraz praca z rejestrem warunków handlowych
  • Tworzenie zapytań ofertowych
  • Bieżące zadania oraz udział w projektach

Wymagania:

  • Dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel
  • Samodzielność w działaniu, umiejętność pracy w zespole
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Terminowa realizacja zadań

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Możliwości rozwoju i podnoszenia kompetencji
  • Atrakcyjną ścieżkę rozwoju
  • Benefity pozapłacowe m.in.: opiekę medyczną, kartę sportową i ubezpieczenie platformę do nauki języków obcych eTutor
  • Komfortowe biuro w dobrze skomunikowanej lokalizacji

  • Praca Gdańsk
  • Specjalista ds. Zakupów Gdańsk
  • Asystent Gdańsk
  • Asystent Pruszcz Gdański
  • Asystent Nowy Dwór Gdański
  • Asystent Starogard Gdański
  • Asystent gdański
  • Doradca podatkowy w Polsce Gdańsk
  • Pracownicy uczelni w Polsce Gdańsk
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Gdańsk
  • Asystent stomatologiczny Gdańsk
  • Gdańsk - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    79 366
    15 289