Asystent/-tka działu zakupów
  • Pruszcz Gdański
asystent/-tka działu zakupów
Pruszcz Gdański, Pruszcz Gdański, pomorskie, Polska
Investa Sp. z o.o.
27. 4. 2024

Twój zakres obowiązków

Głównym zadaniem na tym stanowisku będzie wsparcie administracyjno-biurowe w procesie zakupów produktów aluminiowych.

Nasze wymagania

Wyznajemy żelazne i uczciwe zasady, dlatego otwarcie mówimy, że od kandydatów oczekujemy:

➡ wykształcenia minimum średniego

➡ znajomości języka angielskiego w stopniu dobrym (w mowie i piśmie)

➡ dobrej obsługi komputera – Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint, Outlook)

➡ zaangażowania w wykonywane obowiązki

➡ samodzielności i dobrej organizacji pracy

➡ umiejętności analitycznego myślenia

➡ komunikatywności, sumienności i dokładności

To oferujemy

➡ dobrą pensję i wiele bonusów

➡ korzystasz z nowoczesnych narzędzi, sprzętu i pracujesz w nowoczesnym biurze

➡ otrzymujesz umowę o pracę w stabilnej firmie - od ponad 30 lat na rynku

➡ możesz liczyć na mnóstwo benefitów: tj.

o opieka medyczna Luxmed

o karty sportowe Multisport

o nauka języków obcych

o dofinansowanie do wczasów i świąt

o dodatkowe ubezpieczenie na życie Warta

o co miesiąc 200 pkt. na zakupy na platformie MyBenefit

  • Praca Pruszcz Gdański
  • Asystent Pruszcz Gdański
  • Pruszcz Gdański - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 102
    18 448