Asystent / Asystentka w dziale marketingu
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ID DROP
6. 6. 2024

ID DROP to jedyna francusko-polska agencja komunikacji, która oferuje Klientom cały wachlarz usług w zakresie digital marketingu i nowoczesnej komunikacji.

Działamy w Polsce już od 5 lat i pomogliśmy już prawie 40 francuskim, polskim i międzynarodowym markom zwiększyć ich widoczność na rynku i stworzyć od zera lojalne grono zaangażowanych Klientów.

W pracy stawiamy na dobrą atmosferę, zaangażowanie i wspólne świętowanie naszych sukcesów. Wspieramy się nawzajem i traktujemy każdego Klienta wyjątkowo.
Wynagrodzenie:

  • Wynagrodzenie 5000 - 5500 brutto przy pełnym etacie

Opis stanowiska:

Będziesz istotnym członkiem naszego zespołu, który będzie odpowiedzialny za dobrą organizację pracy, pilnowanie terminów realizacji usług oraz utrzymanie płynnego kontaktu z naszymi podwykonawcami i klientami. Na tym stanowisku szukamy osoby doskonale zorganizowanej. Nie oczekujemy doświadczenia w marketingu, ale zależy nam na znalezieniu osoby, która traktuje swoją pracę poważnie i z pełnym zaangażowaniem. Do Twoich obowiązków należeć będą:

  • Wsparcie Dyrektora Marketingu w codziennych zadaniach
  • Zarządzanie terminarzem Dyrektora Marketingu oraz organizacja spotkań z klientami/podwykonawcami
  • Wsparcie Dyrektora Marketingu w monitorowaniu i weryfikowaniu pracy zespołu marketingu oraz współpracy z partnerami zewnętrznymi
  • Koordynowanie zadań realizowanych w zespole marketingu (współpraca z grafikami, freelancerami, podwykonawcami, tłumaczami, web-developerami itp.)
  • Kontakt z pozyskanymi klientami (przypominanie, informowanie, kalendarz spotkań)
  • Uczestniczenie w procesach rekrutacyjnych razem z HR (pierwszy etap selekcji)
  • Branie udziału w organizowaniu wydarzeń dla klientów

Jesteś idealnym kandydatem jeśli:

  • 1-3 lata doświadczenia zawodowego, najlepiej w zakresie wsparcia administracyjnego, obsługi klienta
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane, ale niewymagane)
  • Bardzo dobrze posługujesz się jęz. polskim i angielskim w mowie i piśmie (poziom B2 warunek konieczny)
  • Lubisz wykonywać różne zadania administracyjne/ koordynacyjne
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Analityczny sposób myślenia oraz doskonałe umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Jesteś dokładna/y, skrupulatna/y i terminowa/y

  • Zaangażowanie i motywację do rozwoju w obszarze marketingu

Czekają na Ciebie:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenia, na część lub caly etat
  • Praca w trybie hybrydowym
  • Współpraca w zgranym, międzynarodowym zespole specjalistów
  • Nowoczesna przestrzeń biurowa w Centrum Praskim Koneser
  • Pakiet medyczny
  • Dofinansowanie do karty sportowej
  • Przyjazna atmosfera pracy w miejscu, gdzie wszyscy jesteśmy po imieniu, ścieżka decyzyjna jest krótka, a zamiast skomplikowanych procedur stawiamy na efektywność

  • Praca Warszawa
  • Specjalista ds. marketingu Warszawa
  • Chief marketing officer Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080