Asystent/Asystentka Serwisu Mechanicznego
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, Śląskie, Polska
Stawowy Group Sp. z o.o. Sp. k.
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

- Koordynowanie harmonogramu napraw serwisowych i utrzymanie aktualnej bazy danych klientów,

- Ścisła współpraca z mechanikami oraz doradcami serwisowymi, aby zapewnić efektywne i terminowe realizowanie zleceń,

- Telefoniczna obsługa klientów - przyjmowanie zgłoszeń, udzielanie informacji i doradzanie,

- Nadzór nad realizacją zamówień części,

- Wprowadzanie, weryfikacja i uzupełnianie danych klientów w bazie danych,

- Tworzenie kosztorysów napraw pojazdów,

- Dbałość o wizerunek firmy i satysfakcję klienta,

- Windykacja należności,

- Raportowanie własnych działań i postępowanie zgodnie z obowiązującymi procedurami,

- Prowadzenie dokumentacji związanej z naprawami i serwisowaniem pojazdów.

WYMAGANIA:

- Doświadczenie na podobnym stanowisku w branży motoryzacyjnej będzie dodatkowym atutem,

- Umiejętność efektywnej komunikacji oraz obsługi klienta,

- Komunikatywność oraz zaangażowanie w wykonywane czynności,

- Umiejętność pracy z systemami komputerowymi,

- Pozytywne nastawienie do ludzi, łatwość nawiązywania kontaktów,

- Dobra organizacja pracy, systematyczność, odpowiedzialność,

- Znajomość pakietu MS.Office,

- Prawo jazdy kategorii B.

OFERUJEMY:

- Długofalowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- Pracę w doświadczonym zespole ludzi łączących pracę ze swoją pasją do motoryzacji,

- Możliwość podnoszenia kwalifikacji, poprzez uczestnictwo w szkoleniach,

- Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

- Możliwość dodatkowego ubezpieczenia,

- Dopłatę do karty Multisport.

  • Praca Częstochowa
  • Asystent Częstochowa
  • Asystent stomatologiczny Częstochowa
  • Asystent zarządu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    102 073
    17 509