Asystent / Asystentka projektanta
  • Częstochowa
Częstochowa, Częstochowa, śląskie, Polska
Klient portalu Praca.pl
24. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

  • Praca przy projektach z zakresu sieci wodociągowych, kanalizacyjnych;
  • Udział w przygotowaniu dokumentacji projektowej z członkami zespołu projektowego w celu zapewnienia terminowej realizacji projektów, zgodnie z prawem budowlanym;
  • Wspieranie projektanta w opracowaniu rozwiązań technicznych;
  • Nadzorowanie procesu uzgodnień.

Wymagania
  • Wykształcenie kierunkowe techniczne lub w trakcie studiów Inżynieria Środowiska;
  • Biegła obsługa MS Office, AutoCad oraz obliczeniowych programów branżowych;
  • Znajomość polskiego prawa budowlanego, norm i standardów w swojej branży;
  • Umiejętność pracy w wielobranżowym zespole, komunikatywność;
  • Sumienność w wykonywaniu powierzonych obowiązków;
  • Prawo jazdy kat. B (mile widziane);
  • Zaangażowanie, własna inicjatywa.

Oferujemy
  • Umowę o pracę;
  • Pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Perspektywę wieloletniej współpracy;
  • Zdobycie praktyki niezbędnej do uzyskania uprawnień budowlanych.

  • Praca Częstochowa
  • Projektant Częstochowa
  • Asystent Częstochowa
  • Projektant gier komputerowych Częstochowa
  • Asystent stomatologiczny Częstochowa
  • Asystent zarządu Częstochowa
  • Częstochowa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064