Asystent/Asystentka działu finansowego
  • Piaseczno
Piaseczno, Piaseczno, mazowieckie, Polska
SFS International Sp. z o.o.
8. 6. 2024

SFS International Sp. z o.o. od niemal 10 lat prowadzi rekrutację do pracy w Polsce i za granicą. Obecnie, dla naszego stałego Klienta, Apeople Poland, poszukujemy osoby na stanowisko Asystenta_ki Działu Finansowego.

Obowiązki

  • Praca z danymi w programie MS Excel
  • Przygotowywanie zestawień do fakturowania klientów
  • Tworzenie raportów i analiz na życzenie przełożonego
  • Wsparcie Działu Księgowości
  • Dbanie o obieg dokumentów

Wymagania

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość Excela i programów Microsoft Office
  • Umiejętność pracy w zespole i budowania relacji
  • Dbałość o szczegóły
  • Mile widziane doświadczenie w księgowości, finansach lub ekonomii

Oferujemy

  • Pracę stacjonarną w biurze w Starej Iwicznej (Piaseczno)
  • Pełny wymiar godzin od poniedziałku do piątku (08:00-16:00 lub 09:00-17:00)
  • Umowę o pracę (dla studentów możliwa umowa zlecenie)
  • Wynagrodzenie brutto: 5 500-6 000 zł
  • Możliwość nabycia umiejętności w dziale kontrolingu
  • Zatrudnienie od zaraz

  • Kliknij "Aplikuj" i prześlij nam swoje zgłoszenie wraz z załączonym CV

  • Praca Piaseczno
  • Kierownik działu personalnego Piaseczno
  • Asystent Piaseczno
  • Asystent zarządu Piaseczno
  • Asystent stomatologiczny Piaseczno
  • Piaseczno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851