Asystent / Asystentka Biura Zarządu
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Praca.pl
12. 6. 2024

Portal Praca.pl to jeden z największych portali pracy w Polsce. Działamy jako agencja zatrudnienia, numer certyfikatu 29884.

Zakres obowiązków:

  • Organizacja terminarza Zarządu
  • Współpraca z Zespołem Kierowniczym
  • Notowanie i podsumowanie spotkań Zarządu
  • Zarządzanie dokumentacją i finansami
  • Tworzenie prezentacji i raportów
  • Obsługa korespondencji mailowej
  • Wsparcie administracyjne

Oczekujemy:

  • Minimum rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Biegła znajomość języka angielskiego
  • Wykształcenie wyższe, najlepiej w finansach
  • Wiedza z zakresu finansów
  • Swoboda w obsłudze MS Office (Excel, PowerPoint)
  • Umiejętność podejmowania decyzji i zarządzania czasem
  • Komunikatywność i umiejętności interpersonalne
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Precyzja, dyskrecja i umiejętność zachowania poufności
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

  • Pracę w uznanej firmie modowej
  • Zespół pełen zaangażowania
  • Możliwość udziału w projektach
  • Pakiet benefitów (opieka medyczna, karta MultiSport, zniżki na produkty)

  • Praca Łódź
  • Asystent zarządu Łódź
  • Asystent Łódź
  • Asystent stomatologiczny Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851