Prezes Zarządu
  • Łódź
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, firmy produkcyjnej lidera w branży FMCG.

Obowiązki

  • Tworzenie i wdrażanie strategii rozwoju firmy oparciu o cele biznesowe
  • Monitorowanie i ocena wyników operacyjnych i finansowych
  • Zarządzanie zespołem kierowniczym i budowanie struktury organizacyjnej
  • Dbałość o jakość i utrzymywanie wysokich standardów produktów i usług
  • Prowadzenie negocjacji handlowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami i dostawcami
  • Reprezentowanie firmy w kontaktach z partnerami biznesowymi
  • Monitorowanie rynku i wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku zarządzającym
  • Znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację w mowie i w piśmie
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne, organizacyjne i przywódcze
  • Umiejętność podejmowania decyzji biznesowych i podejścia analitycznego
  • Wykształcenie wyższe.

Oferujemy

  • Pracę w stabilnej organizacji o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o Pracę lub Kontrakt B2B
  • Realny wpływ na rozwój biznesu
  • Możliwość realizacji własnych pomysłów i inicjatyw
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta Multisport
  • Wyjazdy integracyjne
  • Samochód służbowy.
  • Pracę w firmie podążającej za trendami żywieniowymi.

  • Praca Łódź
  • Asystent zarządu Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228