Asystent / Asystentka Biura
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
VISION WARSAW SP. Z O.O.
4. 10. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura (prowadzenie bieżących spraw, opieka nad biurem i recepcją),
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów,
  • Rejestrowanie faktur i kosztów,
  • Koordynacja zaopatrzenia biura (zamówienia art. biurowych i spożywczych),
  • Zarządzanie korespondencją wychodzącą i przychodzącą,
  • Współpraca z firmami kurierskimi,
  • Wsparcie działu HR, m.in. w kontroli czasu pracy pracowników (polskich i zagranicznych), w tym ewidencja urlopów, absencji chorobowych godzin,
  • Inne prace administracyjne.

Nasze wymagania

  • Dyspozycyjność co najmniej 4 dni w tygodniu w przedziale czasowym 8:00-16:00
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Znajomość języka angielskiego, co najmniej na poziomie B2 (warunek konieczny),
  • Znajomość języka polskiego co najmniej na poziomie B2 (warunek konieczny),
  • Wysoka kultura osobista,
  • Komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów,
  • Dokładność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie,
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub zlecenie w wymiarze 75-100% (do wyboru przez kandydata),
  • Szkolenie wdrażające,
  • Wygodną lokalizację biura ścisłym centrum Warszawy (okolice Dworca Centralnego).

  • Praca Warszawa
  • Asystent Warszawa
  • Asystent stomatologiczny Warszawa
  • Asystent zarządu Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 407
    18 648