Area Sales Manager
  • warmińsko-mazurskie
warmińsko-mazurskie, warmińsko-mazurskie, Polska
Tobea Sp. z o.o.
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Dla markowego klienta z branży budowlanej

poszukujemy osoby na stanowisko:

Region: Podlaskie, Warmińsko-mazurskie

Charakter pracy: mobilna

Wynagrodzenie: Podstawa + premie

Zakres obowiązków

  • Rozwijasz sprzedaż w podległym regionie (woj. warmińsko-mazurskie i podlaskie),
  • Prowadzisz doradztwo techniczno-handlowe dla określonych grup klientów,
  • Trzymasz rękę na pulsie monitorując, co dzieje się w regionie - jakie są planowane i realizowane inwestycje, jakie są prognozy, z kim warto nawiązać kontakt, budujesz relacje z osobami decyzyjnymi, zdobywasz istotne informacje,
  • Bierzesz aktywny udział w procesach przetargowych,
  • Analizujesz prognozy rynkowe i dopasowujesz działania, wdrażasz rozwiązania i pomysły na zwiększanie sprzedaży i zasięgu działań,
  • Reprezentujesz firmę zgodnie z przyjętymi standardami i procedurami,
  • Raportujesz aktywność, prowadzisz bazę inwestycji w CRM,
  • Oferowane stanowisko jest stanowiskiem samodzielnym bez podległych pracowników, jednak wspierać Cię będzie zespół, byś nie musiał wszystkiego wykonywać sam.

Kogo szukamy?

  • Posiadasz doświadczenie w aktywnej sprzedaży w branży budowlanej, technicznej lub inżynieryjnej,
  • Masz spore doświadczenie we współpracy z biurami projektowymi i inwestorami w regionie,
  • Rozumiesz zasady funkcjonowania inwestycji budowlanych, broniłeś swoich produktów na różnych etapach inwestycji,
  • Szybko się uczysz i masz w swoim doświadczeniu sukcesy sprzedażowe,
  • Masz doświadczenie w sprzedaży produktów wysokiej jakości, mówisz językiem korzyści, potrafisz bronić produktów nie tylko ceną,
  • Posiadasz aktualne prawo jazdy kat. B i dobrze odnajdujesz się w pracy mobilnej,
  • Biegle posługujesz się pakietem MS Office,
  • Posiadasz wykształcenie budowlane lub pokrewne inżynieryjne (mile widziane).

Co jeszcze jest dla nas ważne?

  • Cechuje Cię samodyscyplina, odpowiedzialność i zaangażowanie,
  • Potrafisz organizować pracę własną, prawidłowo diagnozujesz priorytety i dowozisz zobowiązania,
  • Czerpiesz satysfakcję z realizacji celów i osiągnięcia są dla Ciebie motorem działań,
  • W sytuacji wyzwań poszukujesz rozwiązań i łatwo się nie poddajesz,
  • Nie narzucasz swojego punktu widzenia, zanim nie rozpoznasz wyzwań i potrzeb klienta,
  • Jesteś zarazem asertywny i pomocny, swoją postawą łatwo budujesz zaufanie,
  • Choć jesteś w pełni samodzielny, satysfakcję sprawia Ci praca zespołowa, potrafisz efektywnie i z szacunkiem komunikować się z innymi współpracownikami,
  • Przestrzegasz regulaminów, dbasz o BHP, raportowanie podstawowych aktywności nie spędza Ci snu z powiek.

To gwarantujemy:

  • Wynagrodzenie podstawowe w wysokości 9000 - 11000 brutto, na umowę o pracę + atrakcyjny system premiowy,
  • Przejrzyste zasady współpracy i premii oparte na ambitnych, ale realnych wymaganiach,
  • Niezbędne narzędzia pracy, samochód służbowy (również do użytku prywatnego),
  • Wdrożenie na stanowisko, wsparcie zespołu w procesie sprzedażowym i wysokiej jakości produkty oferowane przez firmę,
  • Wpływ na kształtowanie swojego stanowiska i szansę rozwoju,
  • Pracę w stabilnej, cenionej przez pracowników i klientów firmie.

  • Praca warmińsko-mazurskie
  • Manager warmińsko-mazurskie
  • warmińsko-mazurskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851