Area Sales Manager
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Devire
10. 10. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Rekrutujemy dla

O tym, jak kluczową rolę w rozwoju organizacji odgrywają dziś kompetencje sprzedaży nie trzeba nikomu mówić. Tym bardziej, że o tym, czy organizacja osiągnie założone cele lub nie, decydują zmotywowane i zaangażowane zespoły sprzedaży!

Dla naszego klienta, dynamicznie rozwijającej się organizacji z branży TSL, firmy z zagranicznym kapitałem szukam osoby, która obejmie kluczowe stanowisko:

Zapraszamy Cię do udziału w procesie rekrutacji na stanowisko, na którym do Twoich obowiązków będzie należeć:

Twój zakres obowiązków

  • Obowiązki:
  • Opracowywanie i implementacja strategii sprzedażowej dla zespołu sprzedaży regionalnej;
  • Zarządzanie, rozwijanie oraz motywowanie zespołu handlowego, zapewniając im wsparcie w realizacji zadań;
  • Odpowiedzialność za osiąganie założonych wyników sprzedażowych w przypisanym regionie;
  • Nawiązywanie i utrzymywanie kluczowych relacji biznesowych z klientami w regionie;
  • Śledzenie i analiza trendów rynkowych, działań konkurencji oraz potrzeb biznesowych w przypisanym regionie.

Wymagania pracodawcy

  • Oczekiwania wobec kandydatów:
  • Minimum 5-letnie doświadczenie w zakresie sprzedaży B2B oraz rozwoju rynku dla kluczowych klientów;
  • Doświadczenie w pracy na stanowisku sprzedażowym w firmie z branży TSL;
  • Umiejętność zarządzania projektami;
  • Skuteczność w działaniu i orientacja na cele;
  • Wysoki poziom koncentracji na osiąganiu zamierzonych wyników;
  • Efektywność w nawiązywaniu trwałych relacji biznesowych;
  • Doświadczenie w samodzielnym przeprowadzaniu negocjacji biznesowych;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodna komunikację.

Pracodawca oferuje

  • Oferta:
  • Pełna wyzwań praca w międzynarodowej, nowoczesnej i stale rozwijającej się organizacji;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem podstawowym;
  • Możliwość wniesienia wkładu w rozwój organizacji i swoboda realizacji własnych pomysłów;
  • Atrakcyjne miejsce pracy i przyjazna atmosfera w zespole profesjonalistów w swojej dziedzinie;
  • Możliwość uczestniczenia we wszystkich wydarzeniach firmowych, szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych;
  • Pakiet motywacyjny oraz dodatki uzależnione od efektów pracy;
  • Niezbędne narzędzia pracy w tym samochód służbowy.

Devire

Devire to międzynarodowa firma specjalizująca się w usługach rekrutacji, outsourcingu i employer brandingu. Od ponad 30 lat reprezentujemy wiodących pracodawców na rynku europejskim, prowadząc kompleksowe projekty poszukiwań menedżerów i wyspecjalizowanej kadry, wdrażając najnowsze rozwiązania z obszaru usług IT oraz wspierając w budowaniu wizerunku pracodawcy z wyboru. Nasze biura zlokalizowane są w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Katowicach oraz Monachium, Frankfurcie, Pradze i Hradec Kralove.

Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do Devire Sp. z o.o., zgadzasz się na przetwarzanie przez Devire Sp. z o.o., Devire GmbH oraz Devire s.r.o. Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu oraz oświadczasz, że akceptujesz naszą Politykę Prywatności (www.devire.pl/polityka-prywatnosci) i Regulamin Serwisu (www.devire.pl/regulamin-serwisu/)

  • Praca Warszawa
  • Manager Warszawa
  • HR Manager Warszawa
  • Account manager Warszawa
  • Project Manager Warszawa
  • Product manager Warszawa
  • Content Manager Warszawa
  • Business Development Manager Warszawa
  • Key Account Manager Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 851
    19 087