Archiwista
  • Wiązowna
Archiwista
Wiązowna, Wiązowna, Mazowieckie, Polska
Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o.
3. 6. 2024

Mazowieckie Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu k/Warszawy
zatrudni osobę na stanowisko
Archiwista
Zakres obowiązków
• współpraca z komórkami organizacyjnymi w zakresie opieki nad dokumentacją i właściwego nią zarządzania oraz odpowiedniego jej przygotowania do przekazania do archiwum,
• przejmowanie właściwie opracowanej dokumentacji spraw zakończonych na podstawie sporządzonych spisów zdawczo-odbiorczych,
• przechowywanie i zabezpieczanie przejętej dokumentacji oraz prowadzenie jej pełnej ewidencji,
• udostępnianie dokumentacji,
• przygotowanie do przekazania i przekazanie materiałów archiwalnych do właściwego miejscowo archiwum państwowego,
• inicjowanie brakowania dokumentacji niearchiwalnej i udział w jej komisyjnym brakowaniu,
• sporządzanie sprawozdania z rocznej działalności archiwum,
• uzgadnianie sposobu przechowywania i układu akt,
• uczestnictwo w aktualizacji: instrukcji kancelaryjnej, instrukcji organizacji i zasad działania Archiwum Instytutu, Jednolitego Rzeczowego Wykazu Akt.
• obsługa modułu archiwum w ramach elektronicznego zarządzania dokumentacją (EZD),
• wykonywanie prac magazynowych przy zasobie archiwalnym
Wymagania
• preferowane wykształcenie wyższe,
• znajomość zasad archiwistyki,
• znajomość ustawy z dnia 14 lipca 1983 r. o narodowym zasobie archiwalnym i archiwach (Dz. U. z 2011 r. Nr 123, poz. 698, z późn. zm.),
• znajomość rozporządzenia ministra kultury z dnia 16 września 2002 r. w sprawie postępowania z dokumentacją, zasad jej klasyfikowania i kwalifikowania oraz zasad i trybu przekazywania materiałów archiwalnych do archiwów państwowych (Dz. U. Nr 167, poz. 1375),
• znajomość rozporządzenia ministra kultury i dziedzictwa narodowego w sprawie klasyfikowania i kwalifikowania dokumentacji, przekazywania materiałów archiwalnych do archiwów państwowych i brakowania dokumentacji niearchiwalnej,
• znajomość rozporządzenia Prezesa Rady Ministrów z dnia 18 stycznia 2011 r. w sprawie instrukcji kancelaryjnej, jednolitych rzeczowych wykazów akt oraz instrukcji w sprawie organizacji i zakresu działania archiwów zakładowych (Dz. U. 2011 nr 14 poz.67),
• ukończony kurs kancelaryjno-archiwalny I stopnia i II stopnia,
• umiejętność obsługi komputera,
• doświadczenie w pracy z systemem EZD,
• systematyczność i skrupulatność,
• odpowiedzialność,
• samodzielność,
• umiejętność dobrej organizacji pracy
Mile widziane:
• dyspozycyjność;
• umiejętność wielozadaniowego działania;
• nastawienie na realizację celu, odpowiedzialność i profesjonalizm w działaniu;
• doświadczenie zawodowe na tożsamym lub zbliżonym stanowisku w jednostce medycznej.
Oferujemy:
• stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w wymiarze 1,00 etatu;
• pracę w systemie podstawowym;
• dużą samodzielność działania;
• ZFŚS.
Miejsce pracy: Zagórze k.Warszawy, gm. Wiązowna, Dział Techniczno - Administracyjny
Osoby zainteresowane pracą prosimy o kontakt:
• Kierownik Działu Personalnego Monika Rudnicka
tel. 22 468 24 15, email: @
Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli o następującej treści:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)".

  • Praca Wiązowna
  • Wiązowna - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080