Architekt systemowy w zespole BI
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
E.ON Polska IT Support Sp. z o.o.
6. 6. 2024

Miejsce pracy: Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie i utrzymywanie architektury systemów i integracji BI
  • Wsparcie w zarządzaniu rozwojem systemów BI, w tym analiza i rekomendacja rozwiązań
  • Opracowywanie dokumentacji architektonicznej zgodnie z procedurami
  • Uzgadnianie rozwiązań z innymi architektami
  • Zachowanie jakości oprogramowania, w tym wydajności i bezpieczeństwa
  • Doradztwo i wsparcie techniczne dla zespołu BI
  • Zarządzanie i aktualizacja dokumentacji architektonicznej
  • Współpraca z zespołem Enterprise Architecture i architektami Grupy
  • Udział w spotkaniach projektowych
  • Komunikacja i współpraca z zespołem BI i projektowymi
  • Monitorowanie trendów technologicznych i ich adaptacja do potrzeb BI

Nasze wymagania

  • Minimum 5-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Praktyczne doświadczenie w projektowaniu architektury IT oraz pracy z bazami danych.
  • Znajomość technologii w zakresie (nie wszystkie wymienione technologie są wymagane):
  • Bazy danych: MySQL, PostgreSQL, Oracle, SQL Server Języki programowania: Java, Python, Scala, SQL
  • Narzędzia ETL: SAS DI, Talend, Airflow
  • Narzędzia raportowania: Tableau, Power BI
  • Hadoop i Big Data: HDFS, MapReduce, Hive, Pig, Spark
  • Chmury: AWS, Azure, Google Cloud Platform
  • Zarządzanie danymi: data modeling, data warehousing, data governance
  • Mikrousługi: RESTful APIs, Docker, Kubernetes
  • Bezpieczeństwo danych: kryptografia, dostęp do danych, zabezpieczenia systemu
  • Wysoka dostępność i skalowalność: load balancing, clustering, fault tolerance
  • Komunikatywna znajomość angielskiego

Mile widziane

  • Doświadczenie w analizie danych sprzedaży lub dystrybucji energii elektrycznej
  • Doświadczenie w projektowaniu baz danych i hurtowni danych
  • Doświadczenie z AI w analizie danych
  • Szeroka znajomość technologii danych

To oferujemy

hybrydowy model pracy (80% czasu pracujemy z domu)

w ramach umowy o pracę oferujemy:

✔premię raz w roku w ramach oceny okresowej

✔kafeterię benefitów

✔ubezpieczenie na życie

✔możliwość rozwoju specjalistycznego w ramach szkoleń

✔elastyczne godziny rozpoczynania pracy

✔kartę multisport

✔opieka medyczna

✔sekcje sportowe

✔konkursy pracownicze

Grupa E.ON to wiodący europejski koncern energetyczny. W Polsce działamy w obszarach sprzedaży energii elektroenergetycznej i gazowej, infrastruktury sieciowej, a także energii odnawialnej. E.ON Polska IT Support jest odpowiedzialna za wsparcie oraz obsługę procesów IT spółek operacyjnych.

  • Praca Warszawa
  • Architekt Warszawa
  • Architekt krajobrazu Warszawa
  • Architekt wnętrz Warszawa
  • Doradca podatkowy w Polsce Warszawa
  • Pracownicy uczelni w Polsce Warszawa
  • Pośrednik w obrocie nieruchomościami Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851