Analityk Biznesowo-Systemowy / Analityk Systemowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
JNS
23. 5. 2024

18 000 – 20 000 PLN
UoP / B2B
Warszawa Centrum, hybrydowo
(4 dni zdalnie)
Opis stanowiska – będziesz odpowiadał za:
- Analizę potrzeb biznesowych
- Modelowanie procesów biznesowych z uwzględnieniem możliwości ekosystemu IT
- Projektowanie rozwiązań na poziomie odpowiedzialności systemów, integracji, modułów, funkcjonalności,
- Dokumentowanie wymagań, założeń, wyników analizy systemowej
- Przygotowanie wsadu analitycznego dla zespołu developerów
- Weryfikację funkcjonalną rozwiązań względem założeń
Oczekujemy:
- Komercyjnego doświadczenia na podobnym stanowisku (min 3 lata)
- Umiejętności analitycznego myślenia i szerokiego spojrzenia na zagadnienie
- Znajomości SQL, UML, BPMN
- Doświadczenia w pracy z wielowarstwowymi systemami (frontend, backend, baza danych) wykorzystującymi różne metody integracji
- Znajomości rynkowych praktych w zakresie procesu zarządzania zmianą i rozwoju oprogramowania
- Umiejętności projektowania ERD i API
- Dojrzałości zawodowej, samodzielności oraz nastawienia na skuteczne rozwiązywanie problemów
- Doświadczenia w ustalaniu wymagań z interesariuszami,moderowania rozmowy, negocjacji, poszukiwania kompromisów
- Komunikatywnej znajomości języka angielskiego
Mile widziane:
- Doświadczenie w rozwoju systemów ecommerce
- Znajomość MS Azure, Magento
- Mile widziana znajomość narzędzia do modelowania procesów i systemów, np. Enterprise Architect
Oferujemy:
- Zatrudnienie w formie Umowy o Pracę lub Kontraktu B2B
- Pakiet benefitów: finansowanie szkoleń, możliwość udziału w kursie języka angielskiego
- Przy UoP dostęp do ubezpieczenia na życie, opieka medyczna, możliwośc dopisania do karty sportowej, programu emerytalnego
- Biuro w atrakcyjnej lokalizacji przy metrze, Centrum Warszawy
- Bonus roczny uznaniowy, wyjazdy integracyjne i wiele innych miłych niespodzianek!

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157