AR Accountant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
20. 4. 2024

Rekrutujemy dla: Naszego klienta, prężnie rozwijającej się firmy z branży usługowej.

Obowiązki

  • Wystawianie dokumentów sprzedaży
  • Sprawdzanie i kompletowanie dokumentów związanych z transakcją sprzedaży
  • Współpraca z działem sprzedaży w ramach bieżącej obsługi
  • Sporządzanie raportów i zestawień
  • Kontakt z kontrahentami
  • Weryfikacja zgodności danych w systemie
  • Czynny udział w procesie zamknięcia miesiąca/roku
  • Nadzór nad wiekowaniem - analiza faktur przeterminowanych oraz sald kredytowych na rozrachunkach

Wymagania

  • Doświadczenie przy wystawianiu dokumentów sprzedaży
  • Znajomość zasad fakturowania, przepisów dot. wystawiania faktur sprzedaży oraz przepisów ustawy o VAT w zakresie sprzedaży
  • Kontakt ze współpracownikami, przełożonymi i podmiotami zewnętrznymi w sposób nastawiony na budowanie dobrych relacji
  • Dobra znajomość obsługi MS Excel

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Stałe godziny pracy
  • Pakiet medyczny
  • Ubezpieczenie na życie
  • Pakiet sportowy
  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293