AP Accountant / Junior AP Accountant
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
JNS
18. 4. 2024

Warszawa
7 500 - 8 500 PLN
(Umowa o Pracę)
Jeżeli masz doświadczenie w operacjach AP, mówisz w języku angielskim (min. B2) i chcesz pracować w międzynarodowym środowisku i przyjaznej atmosferze - jest to oferta dla Ciebie!
Praca w stabilnej firmie z wieloletnią historią.
Opis stanowiska:
- Przetwarzanie faktur, dokładne księgowanie transakcji AP (faktury, noty kredytowe), przetwarzanie płatności
- Odpowiadanie na zapytania dotyczące statusu płatności
Nasze wymagania:
- Rozumienie podstawowych zasad VAT/CIT będzie traktowane jako atut
- Wcześniejsze doświadczenie w zakresie SAP FI będzie dużym atutem
- Wykształcenie wyższe z zakresu rachunkowości, finansów lub ekonomii
- Komunikatywna znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- prywatne ubezpieczenie medyczne
- możliwość uczestnictwa w kursach językowych
- międzynarodowe środowisko pracy
- świetnie zlokalizowane biuro
- inne niespodzianki

  • Praca Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246