Aparatowy produkcji -> stabilne zatrudnienie
  • Gorzów wielkopolski
aparatowy produkcji -> stabilne zatrudnienie
Gorzów Wielkopolski, Gorzów wielkopolski, Lubuskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
23. 3. 2024

Masz doświadczenie w pracach produkcyjnych i chcesz je poszerzać?

Nie masz doświadczenia i chciałbyś je zdobyć?

Jeśli odpowiedź brzmi TAK nie wahaj się i APLIKUJ już dziś!

Oczekujemy

  • dostępności do pracy w systemie 3 zmianowym 4 brygadowym
  • zaangażowania w powierzone zadania
  • przestrzeganie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • umowa o pracę podpisywana bezpośrednio z pracodawcą
  • wynagrodzenie 4600 zł brutto + możliwość uzyskania dodatków do 1000 zł brutto
  • pracę na 4 brygady (3 zmiany)
  • pakiet benefitów ( pakiet medyczny, dofinansowanie do posiłków, kursy i szkolenia)

Zadania

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • nadzorowanie poprawności przebiegu procesu produkcyjnego

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551