Kierownik Produkcji
  • Gorzów Wielkopolski
Gorzów Wielkopolski, Gorzów Wielkopolski, Lubuskie, Polska
IMC ENGINEERING POLAND
6. 3. 2024

Jesteśmy młodą, dynamicznie rozwijającą się firmą, powstałą w 2006 roku.
Zaczęliśmy działalność od sprzedaży maszyn i urządzeń przemysłowych
a od 2008 produkujemy konstrukcje stalowe,
głównie dla przemysłu dźwigowego i kolejowego.
Aktualnie do naszego Zespołu poszukujemy osoby na stanowisko:
Jeżeli jesteś osobą ambitną, podejmującą się wyzwań, poszukującą odpowiedzialnej pracy, lubisz podejmować się i realizować odważne projekty razem z zespołem
Dołącz do I.M.C.!
Zakres obowiązków:
– nadzorowanie prac personelu i zarządzanie zespołem,
– zapewnianie wysokiej jakości bieżącej produkcji i jej procesów,
– optymalizacja, usprawnianie i ciągłe doskonalenie procesów w obszarze funkcjonowania działu produkcyjnego,
– wdrażanie projektu i narzędzi Lean Manufacturing,
– uczestniczenie w tworzeniu planów produkcyjnych,
– weryfikowanie poziomu realizacji założonego planu,
– generowanie raportów i analiza produktywności,
– motywowanie pracowników,
– bieżące komunikowanie się z innymi działami przedsiębiorstwa.
Wymagania:
– wykształcenie wyższe,
– doświadczenie na podobnym stanowisku,
– dobra komunikacja, samodzielność, zorientowanie na cele,
– dokładność, rzetelność i skrupulatność w wykonywanych obowiązkach,
– kreatywność, wysoki poziom inicjatywy własnej.
Oferujemy:
– stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w firmie o stabilnej pozycji rynkowej,
– atrakcyjne wynagrodzenie premiujące posiadane kwalifikacje i zaangażowanie,
– karta multisport, karta lunch pass,
– bonus urlopowy, świąteczny, obecnościowy,
– dodatek za dojazdy do pracy,
– dodatek dla osób niepalących,
– szeroki pakiet socjalny (w tym prywatną opiekę medyczną, prywatne ubezpieczenie na życie),
– możliwość dalszego rozwoju zawodowego i ustalanie własnej ścieżki kariery,
– szkolenia i możliwość podnoszenia kwalifikacji,
– pracę pełną wyzwań w zmieniającym się otoczeniu,
– możliwość pracy w projektach międzynarodowych,
– dofinansowanie do wypoczynku wakacyjnego dzieci,
– pomoc w sytuacjach losowych pracownika.
Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pomocą portalu Lento.pl
Zastrzegamy sobie możliwość skontaktowania się tylko z wybranymi osobami.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Zgodnie z art.6 ust.1 lit. a ogólnego Rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 r. (Dz. Urz. UE L 119
z 04.05.2016) wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb aktualnej i przyszłych rekrutacji”.
Administratorem danych osobowych jest I.M.C. Engineering Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Gorzowie Wlkp. ul.Mosiężna 21.
Podanie danych osobowych w CV jest dobrowolne, lecz konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego. Niepodanie danych osobowych będzie skutkowało brakiem możliwości przeprowadzenia postępowania rekrutacyjnego. Dane osobowe przetwarzane będą na podstawie art. 6 ust. 1 pkt. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych, zwane dalej RODO).
Przysługuje Pani/Panu prawo dostępu do treści swoich danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo do wniesienia sprzeciwu, prawo do cofnięcia zgody na ich przetwarzanie w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.
Przysługuje Pani / Panu prawo wniesienia skargi na przetwarzanie danych, zgodnie z art. 77 RODO, do organu nadzorczego (UODO, ul. Stawki 2, Warszawa).
Dane osobowe będą przetwarzane do momentu zakończenia prowadzenia rekrutacji.
Za zgodą kandydatów w okresie 1 roku od złożenia aplikacji dane osobowe będą przetwarzane w kolejnych rekrutacjach prowadzonych przez administratora danych osobowych.
Dane osobowe kandydatów nie będą udostępnianie podmiotom trzecim oraz nie będą podlegały zautomatyzowanemu przetwarzaniu.
Aplikacje niezawierające klauzuli zgody i aplikacje odrzucone w procesie rekrutacji zostaną zniszczone.

  • Praca Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik Gorzów Wielkopolski
  • Pracownik produkcji Gorzów Wielkopolski
  • Kierownik działu personalnego Gorzów Wielkopolski
  • Gorzów Wielkopolski - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714