Aparatowy procesów chemicznych, pracownik produkcji
  • Kędzierzyn-Koźle
Kędzierzyn-Koźle, Kędzierzyn-Koźle, Opolskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • przyjęcie surowców do produkcji
  • obsługa urządzeń i monitorowanie procesu produkcyjnego
  • pobieranie prób do badań kontrolnych

WYMAGANIA:
  • chęci długotrwałej współpracy
  • doświadczenie w pracy na produkcji
  • gotowość do pracy zmianowej
  • pozytywnego nastawienia

OFERUJEMY:
  • umowę o pracę bezpośrednio z zakładem
  • wynagrodzenie miesięczne od 4250 zł do 6200 zł brutto
  • dofinansowanie 300 zł do posiłków
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych podczas szkoleń organizowanych przez firmę
  • benefity: opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe, wczasy pod gruszą i dodatki świąteczne
  • możliwość awansu zawodowego

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

  • Praca Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik produkcji Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik biurowy Kędzierzyn-Koźle
  • Pracownik fizyczny Kędzierzyn-Koźle
  • Kędzierzyn-Koźle - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    112 410
    18 782