(ao) Praca na produkcji- ponad 6000 zł brutto- liczne benefity!
  • Jaworzno
Jaworzno, Jaworzno, Śląskie, Polska
Human & Hunter Sp. Z O.O.
26. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Kontrola jakości produkowanych odlewów żeliwnych tarcz hamulcowych,

  • Oczyszczenie odlewów żeliwnych przy taśmie produkcyjnej za pomocą -prostych narzędzi,

  • Pakowanie gotowych wyrobów,

  • Osadzanie rdzeni w formach.

WYMAGANIA:
  • Dyspozycyjność do pracy w systemie 4 brygadowym (godziny pracy 6-14,14-22,22-6),

  • Dobra kondycji fizycznej,

  • Zaangażowanie w powierzone obowiązki,

  • Dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:
  • Atrakcyjne wynagrodzenie – nawet 6011 zł brutto,

  • Bezpłatny transport pracowniczy z ponad 20 miejscowości na terenie Śląska,

  • Zatrudnienie na pełen etat w ramach umowy o pracę tymczasową,

  • Dodatek za pracę w systemie 4-brygadowy,

  • Premię produkcyjną i regulaminową,

  • Bony żywieniowe w formie kart przedpłaconych w kwocie około 630 zł,

  • Wolne dni świąteczne,

  • Paczki świąteczne dla dzieci,

  • Nadgodziny 50% i 100% płatne.

  • Praca Jaworzno
  • Pracownik na wysokościach Jaworzno
  • Pracownik produkcji Jaworzno
  • Jaworzno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714