Praca na produkcji
  • Dąbrowa Górnicza
Dąbrowa Górnicza, Dąbrowa Górnicza, śląskie, Polska
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
16. 3. 2024

Twój zakres obowiązków

  • obsługa maszyn produkcyjnych
  • korygowanie profili na zagniatarce zgodnie z rysunkiem technicznym
  • raportowanie produkcji

Nasze wymagania

  • podstawowa znajomość odczytu rysunku technicznego
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi
  • sumienność, systematyczność, dokładność
  • uprawnienia na suwnicę II S

To oferujemy

  • stawkę godzinową 30 zł brutto
  • premię frekwencyjną 250 zł
  • zarobki miesięczne ponad 5 tyś. brutto
  • w pełni oskładkowaną umowę zlecenie
  • opiekę koordynatora
  • bonus do 400 zł za polecenie nowej osoby do pracy w SGP!

  • Praca Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik na wysokościach Dąbrowa Górnicza
  • Pracownik produkcji Dąbrowa Górnicza
  • Dąbrowa Górnicza - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 897
    19 714