ANIMATOR do SALI ZABAW
  • Mielno
Mielno, Mielno, Zachodniopomorskie, Polska
Holiday Park & Fan
3. 6. 2024

Poszukujemy kreatywnej i uśmiechniętej osoby na stanowisko Animatora do pracy w sali zabaw Holiday Park & Fun Ustronie Morskie/ Mielno/ Grzybowo
Praca od zaraz w Mielnie i Grzybowie
Zakres obowiązków:
* prowadzenie animacji w sali zabaw tj. malowanie twarzy, gry zabawy, skręcanie balonów
* dbanie o czystość i porządek w miejscu pracy
Oczekiwania:
* umiejętność samodzielnego myślenia i organizacji swojego czasu
* umiejętność nawiązywania kontaktu z dziećmi
* komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
* empatia
* dyspozycyjność
* uśmiech i kreatywność ;)
Oferujemy:
* nastawienie na współpracę w okresie wakacyjnym i nie tylko
* współpraca w oparciu o umowę zlecenie
* bezpłatne zakwaterowanie
* możliwość pracy w nowym projekcie, obejmującym sale w całej Polsce
Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV bądź kontakt pod nr 787 923 706

  • Praca Mielno
  • Mielno - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080