Analityk Systemowy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Ness Solution
6. 6. 2024

Dla naszego partnera biznesowego w domenie transakcji kartowych poszukujemy do długofalowej współpracy Analityka Systemowego. Stabilność oraz skala Klienta dla którego świadczymy usługi w modelu body-leasing zapewnia ciągłość projektową i bardzo dobre środowisko do rozwoju.

Kiedy: ASAP - Lipiec 2024

Współpraca: Stała, długofalowa

Forma współpracy: B2B

Rola: Analityk Systemowy

Doświadczenie: 5 lat +

Stawka: 120 - 150 PLN/h netto+Vat (B2B)

Branża: finansowa/payment

Lokalizacja: Hybrydowo (2 dni z biura/3 dni zdalnie) Warszawa w okresie wdrożenia - w późniejszej fazie wizyty w biurze rzadsze

Obowiązki:

  • Opracowywanie struktury procesów oraz zintegrowanych systemów rozliczeniowych na rynku polskim oraz międzynarodowym,
  • Tworzenie specyfikacji funkcjonalnych i niefunkcjonalnych,
  • Uczestnictwo w warsztatach z biznesem wewnętrznym oraz przedstawicielami Klientów;
  • Analiza wymagań biznesowych i wypracowywanie koncepcji realizujących zmiany systemowe,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej w oparciu o obowiązujące dokumenty projektowe,
  • Planowanie założeń projektów we współpracy z innymi członkami zespołu IT.

Wymagania:

  • Wykształcenie o profilu informatycznym lub technicznym,
  • Minimum 5 lat doświadczenia na stanowisku analityka systemowego/ biznesowo-systemowego,
  • Praktyczna znajomość SQL
  • Praktyczna znajomość UML
  • Znajomość interfejsów web services REST/SOAP,
  • Znajomość: Enterprise Architect, Visio,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie B2 lub wyższym,

  • Mile widziane: wiedza dotycząca systemów finansowo-księgowych, autoryzacyjnych, rozliczeniowych, kartowych.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę opartą o kontrakt B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętność i doświadczenia: 120 - 150 + vat/h
  • Benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna
  • Pracę hybrydową z przewagą zdalnej (system 2/3)
  • Dogodną lokalizacje biura w pobliżu stacji metra

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080