Analityk Systemowo-Biznesowy Bankowości Elektronicznej
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
SoftNet Sp. z o.o.
9. 6. 2024

Poszukujemy Analityka Systemowo-Biznesowego, który dołączy do zespołu tworzącego aplikacje internetowe i mobilne dla klientów z sektora bankowego. Jeśli masz doświadczenie w analizie i określaniu wymagań, nie są Ci obce metodyki Agile i chcesz rozwijać swoje umiejętności, zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków:

  • Analiza wymagań biznesowych
  • Analiza prawna
  • Współpraca z klientem w celu określenia wymagań
  • Badanie rynku pod względem rozwiązań i funkcjonalności
  • Udział w projektowaniu zmian w systemach
  • Tworzenie dokumentacji
  • Tworzenie scenariuszy testowych
  • Praca w zespole Scrumowym

Nasze wymagania:

  • Min. 3 lata doświadczenia w analizie wymagań systemowo-biznesowych
  • Wiedza z zakresu bankowości i finansów
  • Umiejętność przekładania wymagań na język techniczny
  • Optymalizacja rozwiązań systemowych
  • Zdolność wnikliwej analizy złożonych procesów
  • Umiejętność prowadzenia warsztatów i szkoleń
  • Znajomość języka angielskiego pozwalająca na czytanie dokumentacji technicznej
  • Wykształcenie wyższe lub wyższe niepełne (techniczne, ekonomiczne lub prawne)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w pracy w obszarze bankowości
  • Umiejętność tworzenia scenariuszy testowych aplikacji mobilnych i internetowych
  • Znajomość UML i BPMN
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość zasad Scrum/LeSS
  • Umiejętność koordynowania prac projektowych i wdrożeniowych
  • Doświadczenie w pracy w zespole Scrumowym
  • Znajomość GitLaba

  • I etap - rozmowa kwalifikacyjna (zdalnie lub stacjonarnie)
  • II etap - spotkanie rekrutacyjnie (stacjonarnie)
  • III etap - spotkanie rekrutacyjne (stacjonarnie)

  • Praca Kraków
  • Analityk finansowy Kraków
  • Analityk medyczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    72 121
    13 678