Analityk biznesowy (system IoT MES)
  • Kraków
Kraków, Kraków, małopolskie, Polska
Comarch
9. 5. 2024

1343

Obowiązki

  • Udział w pracach projektowych systemu MES
  • Analiza wymagań i procesów biznesowych klienta
  • Wsparcie dla zespołu wdrożeniowego i konsultingowego
  • Opracowywanie dokumentacji wdrożeniowej systemu MES

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o profilu: informatycznym, matematycznym lub ekonomicznym
  • Minimum rok doświadczenia we wdrożeniach, analizie i/lub projektowaniu systemów informatycznych klasy MES, ERP, AP
  • Doświadczenie lub wiedza w przynajmniej jednym z obszarów: produkcja, finanse-księgowość, logistyka (sprzedaż, zakupy, gospodarka materiałowa, umowy) oraz procesów zakupowych
  • Gotowość do podejmowania wyzwań
  • Orientacja na znajdowanie rozwiązań
  • Komunikatywność i umiejętność jasnego formułowania wniosków
  • Umiejętność planowania i organizacja pracy własnej
  • Znajomość:
    • podstawowych zagadnień relacyjnych baz danych
    • metodyk prowadzenia projektów informatycznych, np. Prince, PMI
    • języka angielskiego na poziomie min. B2

Oferujemy

  • Możliwość pracy w modelu hybrydowym po okresie wdrożenia (60% z biura, 40% zdalnie)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Stabilne zatrudnienie w firmie z polskim kapitałem – za nami 30 lat pełnych sukcesu w realizacji i wdrażaniu autorskich projektów informatycznych
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Inspirujące zadania w ramach współpracy z doświadczonym zespołem
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia
  • Nowe wyzwania wspierające rozwój zawodowy i podnoszące kwalifikacje
  • Przyjazna atmosfera pracy oparta na zaufaniu i wzajemnej pomocy
  • Indywidualny plan szkoleń i konferencji oraz wiele ścieżek rozwoju zawodowego
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Kraków
  • Analityk finansowy Kraków
  • Analityk medyczny Kraków
  • Kraków - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246