Analityk Pracy
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
YOUR EXPERT sp. z o.o.
8. 6. 2024

Your Expert Sp. z o.o. nowoczesna, międzynarodowa firma pośrednictwa pracy w Europie, która istnieje na rynku od 2018 roku. Oferujemy kompleksową obsługę przedsiębiorstw w zakresie uzupełniania braków kadrowych na terenie całej Polski.

Głównym celem Your Expert jest połączenie człowieka z biznesem robiąc wszystko aby zdobyć zaufanie zarówno od człowieka, i też od przedsiębiorcy.

Jesteśmy elastycznym zespołem, gotowym dostosować się do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Ale czego nam wciąż brakuje? Odpowiedź jest prosta: Ciebie i Twoich niezwykłych umiejętności!

Zapraszamy do dołączenia do naszego zespołu i wspólnego budowania sukcesu.

Obowiązki

  • Charakterystykę poszczególnych stanowisk pracy (wykonywanych czynności wchodzących w skład obowiązków na danym stanowisku, sposobu ich wykonywania)
  • Wartościowanie pracowników (stopień realizacji celów organizacji oraz jakość, czyli wydajność, jakość i skuteczności wykonywanej pracy)
  • Robienie syntezy wniosków
  • Zbieranie i analiza wymagań od klientów biznesowych
  • Weryfikacja wymagań pod kątem możliwych rozwiązań, uwzględniając ich optymalizację na podstawie wiedzy o obowiązujących procesach biznesowych oraz praktykach firmy Klienta
  • Przygotowywanie dokumentacji analitycznej i projektowej

Nasze wymagania

  • Minimum 2-3 lata doświadczenia jako Analityk Pracy
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji funkcjonalnej, systemowej
  • Umiejętności komunikacyjne, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych
  • Samodzielność, odpowiedzialność oraz zaangażowanie
  • Umiejętności analityczne
  • Znajomości pakietu MS Office
  • Znajomość języka ukraińskiego lub rosyjskiego (min.B2) - warunek konieczny
  • Znajomość języka polskiego

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowa zlecenia z możliwością po okresie 3 miesięcy przejścia na umowę o pracę lub B2B
  • Niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • Praca w komfortowym biurze w centrum Warszawy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Pracę w miłym zespole

  • Praca Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 147
    15 080