Analityk - Pracownia Biologii Molekularnej
  • Tychy
Tychy, Tychy, śląskie, Polska
J.S. Hamilton Poland Sp. z o.o.
9. 5. 2024

Jesteśmy największą w Polsce firmą świadczącą niezależne usługi w zakresie badań i ekspertyz jakościowych, dysponującą siecią akredytowanych laboratoriów analitycznych.

Dla naszych klientów z wielu branż oferujemy szeroki wachlarz wyspecjalizowanych analiz żywności, kosmetyków i produktów chemii gospodarczej, farmaceutyków, opakowań i artykułów przemysłowych, paliw ciekłych i stałych i wielu innych.

J.S. HAMILTON POLAND Sp. z o.o. posiada ponad 10 oddziałów w Polsce oraz na rynku zagranicznym. Łącznie zatrudnia ponad 900 osób.
Opis stanowiska

  • Bieżące wykonywanie powierzonych zadań, w tym:

    • Wykonywanie rutynowych analiz molekularnych GMO, alergenów, identyfikacji gatunkowej oraz wirusów, a także badań immunoenzymatycznych alergenów

  • Nadzór nad WPiB
  • Prowadzenie dokumentacji zgodnie z przyjętym systemem jakości

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe biotechnologiczne, biologiczne lub pokrewne
  • Absolwent lub w trakcie studiów powyższych kierunków
  • Znajomość zagadnień biologii molekularnej, w technikach Real-Time PCR oraz ELISA
  • J. angielski: komunikatywny, umożliwiający obsługę aparatury z anglojęzycznym oprogramowaniem
  • Doskonała organizacja oraz umiejętność pracy w zespole
  • Odpowiedzialność, dokładność i sumienność

Oferujemy

  • Umowa zlecenie
  • Dofinansowanie od wydarzeń sportowych
  • Praca z nowoczesnym sprzętem laboratoryjnym
  • Praca wśród specjalistów
  • Szkolenia stanowiskowe oraz zewnętrzne/wewnętrzne
  • Poszerzenie kompetencji w wybranym obszarze z zakresu działalności pracowni
  • Rozwój w strukturach firmy

  • Praca Tychy
  • Analityk finansowy Tychy
  • Analityk medyczny Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    111 631
    18 246