Pracownik produkcji
  • Tychy
pracownik produkcji
Tychy, Tychy, Śląskie, Polska
Randstad Polska Sp. z o.o.
20. 4. 2024

Szukasz stabilnej pracy w świetnej lokalizacji w Tychach? Dojedziesz do pracy liniami: 21, 36, 101, 128, 256, 274, 696, L

Obecnieposzukujemy osób na stanowisko:pracownik produkcji

Pracuj w renomowanej firmie z wieloletnim doświadczeniem w branży automotive, produkującej systemy zamykania do samochodów. Skontaktuj się z nami i zobacz ile możesz zyskać w bardzo krótkim czasie!

Wyślij sms o treści: HUF - oddzwonimy i opowiemy Ci o szczegółach!

Odwiedź też nas tutaj:https://www.randstad.pl/huf/

Oczekujemy

  • bardzo dobrze rozwiniętych umiejętności manualnych oraz dobrego wzroku
  • gotowości do podjęcia pracy od zaraz
  • dyspozycyjności do pracy w weekendy
  • motywacji do pracy, sumienności, dokładności

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Oferujemy

  • wynagrodzenie podstawowe 4250 brutto + premia motywacyjna do 425 zł brutto/miesiąc
  • dofinansowanie do posiłków - 7 zł/dzień w aplikacji SmartLunch
  • pracę w trybie III-zmianowym
  • umowę o pracę tymczasową (odprowadzane składki i płatne urlopy jak w zwykłej umowie o pracę)
  • możliwość przejścia bezpośrednio pod struktury firmy
  • prywatną opiekę medyczną, kartę sportową i dodatkowe ubezpieczenie w dobrych cenach
  • pracę w dobrej lokalizacji zarówno dla transportu miejskiego - przystanek autobusowy naprzeciwko firmy (Tychy Strefowa) - linie: 21, 36, 101, 128, 256, 274, 696, L, jak i prywatnego - bezpłatny parking dla pracowników
  • pełne przygotowanie do pracy - odzież, identyfikator, klucz z szafki oraz karta informacyjna już pierwszego dnia pracy
  • możliwość skrócenia czasu rekrutacji przez skorzystanie z rozwiązań online (dokumentacja, szkolenia)

Zadania

  • manualne prace montażowe
  • przygotowanie części do lakierowania
  • zawieszanie/ściąganie części z zawieszek
  • obsługa wtryskarek/zgrzewarek
  • pakowanie i etykietowanie części
  • kontrola jakości gotowych części
  • dbanie o porządek i organizację własnego stanowiska pracy

  • Praca Tychy
  • Pracownik produkcji Tychy
  • Pracownik biurowy Tychy
  • Pracownik kolei Tychy
  • Pracownik umysłowy Tychy
  • Pracownik fizyczny Tychy
  • Pracownik ochrony Tychy
  • Pracownik socjalny Tychy
  • Pracownik instytucji kultury Tychy
  • Pracownik na wysokościach Tychy
  • Pracownik administracyjno - biurowy Tychy
  • Tychy - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    120 536
    20 228