Analityk / Kontroler Stanów Magazynowych
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, Województwo mazowieckie, Polska
Wojan Group Spółka z o.o.
8. 6. 2024

Firma Wojan Group poszukuje doświadczonego kontrolera stanów magazynowych, który będzie odpowiedzialny za monitorowanie i zarządzanie ilościami produktów w magazynie. Nasza firma prowadzi sklep internetowy specjalizujący się w sprzedaży produktów dla dzieci.

Obowiązki:

  • Monitorowanie i aktualizacja stanów magazynowych produktów w systemie informatycznym.
  • Wyliczanie zapotrzebowania na produkty oraz planowanie zamówień w celu utrzymania optymalnego poziomu zapasów.
  • Współpraca z innymi działami w celu zapewnienia ciągłości dostaw.
  • Przeprowadzanie regularnych inwentaryzacji i raportowanie wyników.
  • Identyfikacja i rozwiązywanie ewentualnych problemów związanych ze stanami magazynowymi.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, preferowana praca w branży detalicznej lub e-commerce.
  • Znajomość systemów informatycznych do zarządzania magazynem
  • Znajomość Exela lub Google Sheets.
  • Umiejętność pracy w dynamicznym środowisku oraz zarządzania wieloma zadaniami jednocześnie.
  • Doskonałe umiejętności organizacyjne i analityczne.
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego i zdobycia cennego doświadczenia w branży e-commerce.
  • Przyjazne środowisko pracy oraz wsparcie ze strony zespołu.

Jeśli jesteś osobą zorganizowaną, dokładną i potrafisz skutecznie zarządzać stanami magazynowymi, to ta praca jest dla Ciebie!

  • Praca Warszawa
  • Kontroler Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Kontroler jakości Warszawa
  • Kontroler biletów Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    65 126
    13 103