Analityk IT
  • Łódź
Analityk IT
Łódź, Łódź, łódzkie, Polska
Comarch
29. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Analityk IT

1357

Obowiązki

  • Analiza i projektowanie procesów biznesowych oraz nowych funkcjonalności systemów
  • Integracja z systemami trzecimi
  • Tworzenie dokumentacji analitycznej projektowej
  • Aktualizacja dokumentacji produktowej
  • Definiowanie backlogu i wymagań do implementacji
  • Wsparcie procesu implementacji

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: informatyka, telekomunikacja, matematyka lub pokrewne)
  • Umiejętność prowadzenia analizy biznesowej oraz przygotowania dokumentacji
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i polskiego (codzienna komunikacja z klientami, współpraca z zagranicznymi zespołami, tworzenie dokumentacji biznesowej)
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność korzystania z narzędzi do modelowania procesów biznesowych (BPMN, UML)
  • Gotowość do zagranicznych i krajowych wyjazdów służbowych
  • Znajomość:
    • budowy systemów zintegrowanych opartych o architekturę wielowarstwową
    • metodyk zwinnych
    • relacyjnych baz danych oraz języka zapytań SQL
    • języka niemieckiego będzie dużym atutem

Oferujemy

  • Komercyjne projekty, w których stosujemy najnowsze trendy i technologie
  • Praca, która umożliwia codzienny kontakt z językiem angielskim
  • Możliwość długoterminowej współpracy - nie zatrudniamy „pod jeden projekt”
  • Profesjonalny rozwój zawodowy - możliwość ścieżki kariery na stanowiskach eksperckich technicznych, biznesowych i managerskich
  • Uczestnictwo w projektach informatycznych na każdym etapie ich trwania
  • Stabilne zatrudnienie – Comarch istnieje na rynku od ponad 30 lat
  • Praca w profesjonalnym zespole analityków, programistów i testerów oraz wspierających ich teamach
  • Podróże służbowe do naszych klientów
  • Prywatna opieka medyczna dla Ciebie i Twojej rodziny
  • Indywidualny plan szkoleń, certyfikacji i konferencji, dopasowany do ścieżki Twojego rozwoju zawodowego
  • Praca w modelu hybrydowym (po okresie wdrożenia)
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość udziału w akcjach i wydarzeniach promujących aktywny tryb życia

Źródło: Comarch/Praca

  • Praca Łódź
  • Analityk finansowy Łódź
  • Administrator IT Łódź
  • Analityk medyczny Łódź
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Łódź
  • Łódź - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    82 870
    15 696