Analityk finansowy/Kontroler finansowy
  • Augustowo
wielkopolskie, Augustowo, Wielkopolskie, Polska
iView Recruitment
28. 3. 2024
Informacje o stanowisku

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  • Przygotowywanie planu finansowego i budżetu
  • Sporządzanie analiz i raportów na potrzeby firmy
  • Bieżąca analiza sprzedaży i marż poszczególnych grup produktów
  • Analiza i raportowanie inwestycji firmy
  • Analiza odchyleń od budżetu
  • Ustanawianie KPI finansowych i operacyjnych oraz analiza odchyleń na różnych szczeblach działalności firmy
  • Wyliczanie rezerw i odpisów aktualizacyjnych
  • Wsparcie procesów zamknięcia okresów rozliczeniowych

WYMAGANIA:
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Znajomość Ms Office (Excel)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym

OFERUJEMY:
  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Realne możliwości dalszego rozwoju w strukturach firmy
  • Praca z doświadczonym zespołem

Benefity

  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Parking dla pracowników
  • Dofinansowanie do szkoleń i kursów
  • Zniżki na produkty i usługi firmowe
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Dofinansowanie do wypoczynku

  • Praca wielkopolskie
  • wielkopolskie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    116 469
    19 551