Analityk Systemów Informatycznych
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
BENSON CONSULTANTS SP. Z O.O.
30. 4. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • CSS
  • HTML
  • BPMN
  • Microsoft IIS
  • GitLab
  • Microsoft SQL Server
  • Jira
  • Microsoft Excel
  • Microsoft Power BI
  • Visual Studio

technologies-optional :

  • C#
  • .NET

responsibilities :

  • Wstęp:
  • Jesteśmy firmą doradczą i producentem specjalizowanego oprogramowania. Wierzymy, że technologia może zmieniać świat na lepsze zwiększając efektywność organizacji i ich konkurencyjność. Dlatego poszukujemy mocnych kandydatów, którzy z entuzjazmem i z pasją chcą inwestować w swoją i naszą przyszłość oraz budować swoją wysoką pozycję zawodową w branży IT. Jeśli jesteś osobą, która lubi stawiać sobie nowe wyzwania i chce rozwijać własne umiejętności oraz współtworzyć przyjazne i profesjonalne środowisko pracy, to ta oferta jest dla Ciebie!
  • Opis stanowiska:
  • Jako Analityk Systemów Informatycznych będziesz odpowiedzialny/a za analizę, projektowanie, testowanie i optymalizację naszych systemów.
  • Będziesz projektował i opracowywał specyfikacje funkcjonalne i techniczne oraz wdrażał nasze rozwiązania informatyczne.
  • Oferujemy Ci samodzielne stanowisko, obejmujące również kontakty i analizy biznesowe, a w przyszłości możliwość kierowania pracami własnego zespołu analityczno-programistycznego. Będziesz współpracować z programistami, analitykami i użytkownikami naszych systemów, aby dostarczać rozwiązania spełniające coraz bardziej zaawansowane potrzeby biznesowe i rozwiązywać problemy naszych klientów.
  • Najważniejsze dla nas jest:
  • Otwartość: Jesteśmy zespołem, który ceni otwartość na nowe pomysły i podejście.
  • Pogoda wewnętrzna: Tworzymy przyjazne środowisko pracy, w którym liczy się dobra atmosfera.
  • Rozwój osobisty i zawodowy: Dbałość o swój rozwój to klucz do twojego i naszego sukcesu.

requirements-expected :

  • Doświadczenie zawodowe: Nie mniej niż trzyletnie doświadczenie w analizie wymagań, modelowaniu procesów biznesowych, w projektowaniu systemów i ich wdrażaniu, albo na stanowisku programisty - oraz wyższe wykształcenie na kierunkach informatycznych lub pokrewnych.
  • Analiza i dokumentacja procesów biznesowych: Znajomość narzędzi i metod analizy biznesowej, umiejętność dokumentowania procesów biznesowych, możliwie w notacji BPMN oraz zarządzania projektami IT.
  • Kompetencje techniczne: Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów technicznych.
  • Bazy Danych: Znajomość baz danych, języka SQL, optymalizacja zapytań.
  • Podstawowa znajomość działania webserwisów: Zrozumienie sposobów działania interfejsów XML i REST API oraz podstawowa umiejętność skonfigurowania IIS.
  • Kompetencje językowe: Bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umożliwiająca komunikację z zagranicznymi kontrahentami.
  • Samodzielność: Umiejętność zarządzania swoim czasem oraz odpowiedzialność i dokładność w realizacji powierzonych zadań.
  • Komunikatywność i pomysłowość: Otwartość, pomysłowość, predyspozycje w utrzymywaniu kontaktu z klientami i współpracownikami oraz pomagania im w rozwiązywaniu zgłaszanych problemów.
  • Pasja do rozwoju: Jeśli lubisz podnosić swoje kompetencje w dziedzinie zarządzania produkcją oprogramowania i czerpiesz satysfakcję z wpływu na funkcjonowanie swojego zawodowego otoczenia, to jesteśmy zainteresowani Twoją kandydaturą.
  • Poufność: Zachowanie poufności pozyskanych informacji - nasi klienci wymagają przestrzegania zasad ochrony tajemnicy ich przedsiębiorstwa oraz danych osobowych.
  • Prawa autorskie: W umowie z nami będziesz musiał/musiała złożyć odpowiednie oświadczenia dotyczące przeniesienia na nas autorskich praw majątkowych do nowych rzeczy, które wyjdą spod Twojej ręki.

offered :

  • Oferujemy:
  • Stabilność zatrudnienia: W naszej firmie doceniamy zaangażowanie. Dla naszych pracowników to nie tylko praca, to wspólna droga do sukcesu.
  • Współpraca z renomowanymi markami: Bliska, ale i wymagająca współpraca z zespołami biznesowymi i IT znanych marek rynkowych. Udział w nowoczesnych projektach programistycznych poszerza horyzonty, rozwija umiejętności i pozwala gromadzić doskonałe doświadczenia przy bezpiecznym wsparciu pracodawcy.
  • Nowoczesne technologie: Wspólne uczenie się i wprowadzanie najnowszych technologii, w tym aplikacji mobilnych, rozwiązań webowych oraz algorytmów genetycznych i Sztucznej Inteligencji. To otwiera drzwi do budowania solidnej pozycji zawodowej i awansowania w naszej strukturze. A czasem poza nią, bo nasi byli pracownicy są na rynku bardzo poszukiwani.
  • Komfortowe środowisko pracy: Nowoczesne biuro w centrum Warszawy, świetną atmosferę pracy oraz po okresie próbnym możliwość pracy zdalnej w jeden dzień tygodnia.
  • Opieka medyczna: Udział w systemie prywatnej opieki medycznej.
  • Przerwy na posiłek: 30-minutowe przerwy na posiłek wliczone do czasu pracy, niezależnie od tego, czy pracujesz zdalnie, czy z biura.
  • Krótsza praca w piątki: Opcja skróconego czasu pracy w piątki.
  • Komfort finansowy: Oczywista oczywistość – zadbamy o Twój komfort finansowy.
  • Jeśli to, co napisaliśmy, odpowiada Twoim oczekiwaniom, a Ty chcesz wspólnie z nami budować spójny zespół wspierających się, pogodnych, zaangażowanych i dobrze wynagradzanych specjalistów, to nie zwlekaj i dołącz do nas. Wzmocnisz nas, a razem na pewno osiągniemy to, co Tobie zależy.

benefits :

  • prywatna opieka medyczna
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • spotkania integracyjne
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • kawa / herbata

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    124 092
    19 458