Analityk Biznesowy Systemu EOD
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
DahliaMatic Sp. z o.o.
26. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Kim jesteśmy?

Jesteśmy jedną z największych polskich firm oferujących usługi w zakresie rozwiązań IT w regionie CEE oraz częścią Grupy Kapitałowej Asseco Poland. Specjalizujemy się we wdrożeniach, utrzymaniach i rozwojach wiodących na świecie systemów ERP dedykowanych dla dużych i średnich przedsiębiorstw (Oracle E-Business Suite, SAP S/4HANA, Microsoft Dynamics 365, Softlab ERP).

20 letnia współpraca z Klientami pozwoliła nam poznać wszystkie możliwe wyzwania stające na ścieżce projektowej i znaleźć sposoby pozwalające skutecznie się z nimi zmierzyć. Nie odpuszczamy. Niejednokrotnie realizowaliśmy kompleksowe projekty trwające latami. Nie gramy na czas. Gramy na jakość i realizację oczekiwań naszych klientów, które pozwalają im na dalszą ekspansję w swojej branży.

Bazując na potrzebach klientów rozbudowaliśmy nasze portfolio o usługi i produkty komplementarne do systemów ERP. Obecnie wdrażamy również autorski system Archillea zapewniający pełną cyfryzację, automatyzację i optymalizację procesów biznesowych. W naszej rodzinie pojawił się także Octark – zespół ekspertów w zakresie systemów customowych specjalizujących się w obszarach:

• Web Design & Development

• Big Data & Data Analysis

• DevOps

dla których nie ma rzeczy (i aplikacji) niemożliwych.

Wierzymy, że rozwój oznacza ciągłą zmianę. Jesteśmy na nią otwarci i mamy odwagę oraz chęci na osiąganie kolejnych poziomów technologicznej ekspansji. W ten sam sposób współpracujemy z naszymi Klientami – zapewniając im wsparcie i motywując do sięgania po więcej.

O projekcie: Poszukujemy analityka, który wspólnie z nami będzie rozwijać aplikację wspomagającą obieg dokumentów. Zespół, do którego poszukujemy wsparcia posiada obecnie na swoim pokładzie 9. analityków i 2. programistów. Umożliwimy Ci uczestnictwo w każdej fazie trwania projektu, zarówno w etapie projektowania jak i wdrażania systemu. Jeżeli posiadasz doświadczenie i wiedzę w tym kierunku - zapraszamy do aplikowania!

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie spotkań z klientami biznesowymi.
  • Zbieranie danych na temat wymagań klientów dotyczących docelowego sposobu konfiguracji systemu EOD.
  • Tworzenie dokumentacji projektowej (opis konfiguracji, scenariusze testowe, dokumentacja użytkownika itd.) wynikającej z zakresu danego projektu.
  • Proponowanie optymalnych rozwiązań łączących potrzeby biznesowe z możliwościami aplikacji EOD.
  • Konfiguracja aplikacji EOD zgodnie z ustaleniami z klientem biznesowym.
  • Realizacja testów wewnętrznych przygotowanego rozwiązania.
  • Prowadzenie i wsparcie klienta w testach.
  • Przeprowadzenie szkoleń użytkowników.
  • Wsparcie w procesach sprzedaży aplikacji (prezentacja rozwiązań).

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe informatyczne/ekonomiczne/nauki ścisłe lub w trakcie studiów.
  • Co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (mile widziane).
  • Doświadczenie w definiowaniu i opisie procesów biznesowych.
  • Doświadczenie w realizacji testów funkcjonalnych i integracyjnych.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej (specyfikacja wymagań, projekt systemu, dokumentacja użytkownika).
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Umiejętność analizy i modelowania procesów.
  • Umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania złożonych zagadnień.
  • Dobrze rozwinięte umiejętności miękkie (prowadzenie spotkań, komunikacja z klientami i członkami zespołu).
  • Samodzielność, skrupulatność, sumienność.

Mile widziane

  • Podstawowa znajomość: SQL, BPMN, JIRA,
  • Znajomość JavaScript.

Co  na Ciebie czeka?

  • Program onboardingowy. Realizujemy wprowadzenie krok po kroku, podczas którego wzajemnie się poznamy.
  • Twój Buddy. Dedykowany Opiekun będzie Cię wspierał w pierwszych miesiącach pracy; rozwieje wszelkie wątpliwości oraz wprowadzi w nasz świat.
  • Przestrzeń i niezależność. Cały czas budujemy nasz zespół, dlatego możesz liczyć na dużą swobodę w działaniu i naszą otwartość na nowe pomysły.
  • Stabilność. Nie jesteśmy świeżakami. Od ponad 20 lat budujemy nasz zespół i kompetencje na rynku. Spotkasz u nas osoby, które działają z nami od samego początku i planują działać jeszcze przez długie lata.
  • Realny wpływ na budowanie wizerunku marki. Cały czas się zmieniamy i szukamy nowych ścieżek rozwoju.
  • Firmowy must have: karta Multisport, opieka zdrowotna LuxMed, ubezpieczenie na życie PZU.
  • Eventy integracyjne: zagraniczne wyjazdy, regularne imprezy, wydarzenia sportowe i wiele, wiele innych (in events we trust).
  • Darmowe przekąski w biurze - w naszej lodówce znajdziesz m.in. świeży sok, smoothie oraz drugie śniadanie.
  • Świetną lokalizację biura w Warszawie - dojedziesz do nas SKM, WKD, autobusem. Posiadamy również miejsca parkingowe dla pracowników.

  • Praca Poznań
  • Analityk finansowy Poznań
  • Analityk medyczny Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064