Specjalista IT – Architekt Systemu
  • Poznań
Poznań, Poznań, Greater Poland Voivodeship, Polska
Hendi Polska Sp. z o.o
25. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Znasz Hendi? Mamy wszystko, co najlepsze dla gastronomii.

W Polsce działamy od prawie 20 lat. Wchodzimy w skład międzynarodowej grupy Hendi, działającej na rynkach europejskich nieomal 100 lat. Konsekwentnie budujemy markę i wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom profesjonalistów. Jesteśmy liderem w branży. Kompleksowe i nowoczesne rozwiązania Hendi doceniają szefowie kuchni na całym świecie.

Prężnie działamy poprzez sieć dystrybutorów, w sklepach stacjonarnych, oraz w e-commerce (nowoczesny sklep online

Stawiamy na profesjonalizm i satysfakcję klienta, wyprzedzamy trendy, najważniejszą wartością firmy są jej pracownicy.

Aktualnie poszukujemy pracownika do działu IT na stanowisko:

Specjalista ds. administrowania systemami informatycznymi

Miejsce pracy: Robakowo

OPIS STANOWISKA:

  • praca z systemami klasy ERP, E-commerce (rozbudowa funkcjonalności, tworzenie nowych pod projekty oraz dla Kluczowych Klientów)
  • duża samodzielność związana z testowaniem czy integrowaniem endpointów systemów oraz poprawianiem zdiagnozowanych błędów
  • tworzenie dokumentacji projektowej
  • konfigurowanie platformy sprzedażowej Magento/ B2B oraz monitorowanie poprawności jej funkcjonowania w środowisku zintegrowanym
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów na podstawie codziennej pracy
  • współpraca z innymi działami, w tym z działem E-commerce/ BOK/ Serwis i podwykonawcami wielu firm partnerskich z całej EU w zakresie wdrażania zmian w administrowanych systemach.

WYMAGANIA:

  • minimum 3 lata ciągłego doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie wyższe – powiązane z IT
  • doświadczenie w administrowaniu systemami ERP – w szczególności Enova365
  • wiedza na temat obsługi relacyjnych baz danych oraz języka SQL
  • znajomość lub doświadczenie w programowaniu w języku C# oraz środowisku .NET
  • znajomość środowisko MS Visual Studio oraz narzędzia Postman
  • angielski w stopniu min. komunikatywnym w rozmowie i piśmie (praca z dokumentacją projektową) oraz współpraca z europejskimi oddziałami firmy
  • pasja do technologii i podążaniu za trendami w branży
  • wewnętrzna motywacja do działania oraz duża samodzielność w realizacji zadań i determinacja do tworzenia innowacyjnych optymalizacji
  • umiejętność rysowania schematów procesów podczas omawiania tematów ze współpracownikami

OFERUJEMY:

  • ciekawą pracę w nowoczesnej, międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do wykonywania pracy
  • wsparcie w codziennych zadaniach w okresie wdrożenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • dofinansowanie do karty sportowej
  • przyjazną atmosferę pracy
  • spotkania integracyjne
  • nowoczesną i komfortową siedzibę firmy

Dołącz do naszego zespołu!

  • Praca Poznań
  • Architekt Poznań
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Poznań
  • Administrator IT Poznań
  • Architekt wnętrz Poznań
  • Architekt krajobrazu Poznań
  • Specjalista SEO Poznań
  • Specjalista SEM Poznań
  • Specjalista ds. Sprzedaży Poznań
  • Specjalista ds. Zakupów Poznań
  • Specjalista ds. marketingu Poznań
  • Poznań - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    97 510
    17 064