Analityk BI
  • Warszawa
Analityk BI
Warszawa, Warszawa, Mazowieckie, Polska
Ness Solution
6. 6. 2024

Dla naszego partnera biznesowego w domenie transakcji kartowych poszukujemy do długofalowej współpracy Analityka BI Stabilność oraz skala Klienta dla którego świadczymy usługi w modelu body-leasing zapewnia ciągłość projektową i bardzo dobre środowisko do rozwoju.

Opis stanowiska:

Do obowiązków Konsultanta w zespole BI będzie należał rozwój i utrzymanie hurtowni danych w oparciu o system dostawcy, który oparty jest na bazie danych Oracle. Platforma systemowa obejmuje rynek polski oraz zagraniczny w zakresie weryfikacji, analiz i raportowania wymagań biznesowych. Na co dzień współpracować będziesz z deweloperami i analitykami.

Kiedy: ASAP/Lipiec 2024

Współpraca: stała, długofalowa

Rola: Analityk BI

Forma współpracy: B2B

Stawka: 120 - 145 PLN/h netto + Vat

Branża: finansowa/payment

Lokalizacja: hybrydowo -  1x w tyg obecność w biurze w Warszawie, w przyszłości możliwa również praca zdalna.

Wymagania Klienta:

● co najmniej 4-letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku,

● znajomość baz danych Oracle 12+

● znajomość SQL na poziomie umiejętności analizy danych,

● umiejętność modelowania systemów informatycznych z wykorzystaniem notacji UML,

● swobodna komunikacja w języku angielskim na poziomie min. B2,

● mile widziana znajomość Oracle Business Intelligence Enterprise Edition (OBIEE),

● mile widziana wiedza w zakresie hurtowni danych, ETL oraz OLAP.

Oferujemy:

  • Długofalową współpracę opartą o B2B
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętność i doświadczenia: 120 - 145/h netto+vat
  • Benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna
  • Pracę hybrydową z przewagą zdalnej
  • Dogodną lokalizacje biura w pobliżu stacji metra

  • Praca Warszawa
  • Analityk finansowy Warszawa
  • Analityk medyczny Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    69 108
    13 370