Agent Nieruchomości
  • Radom
Radom, Radom, Mazowieckie, Polska
Lokum Nieruchomości
6. 6. 2024

Zostań profesjonalistą w nowej dziedzinie! Czy nie myślałaś/eś o zrobieniu kroku do przodu?
Szukamy pracownika na stanowisku Agenta Nieruchomości
Jeśli nie masz doświadczenia w tej dziedzinie, nic się nie przejmuj. Wszystkiego Cię nauczymy.
Co oferujemy?
Profesjonalne szkolenie
Atrakcyjne wynagrodzenie zależne od Twoich wyników
Wsparcie doświadczonych mentorów Twoje zadania:
Pozyskiwanie i obsługa klientów
Tworzenie atrakcyjnych ofert nieruchomości
Promocja ofert poprzez nagrywanie filmików i wrzucanie ich na social media
Budowanie długotrwałych relacji z klientami
Prezentacja nieruchomości
Uczestniczenie w procesie planowania i rozwoju firmy,
Uczestnictwo w szkoleniach, zaangażowanie w tworzeniu szkoleń
Współpraca z branżami pokrewnymi w tym prawnik, notariusz, kier budowy,
Czego od Ciebie oczekujemy?
Umiejętność obsługi komputera i social mediów
Talent do nagrywania i edycji filmików promujących oferty (opcjonalnie)
Zaangażowania

  • Praca Radom
  • Agent nieruchomości Radom
  • Administrator nieruchomości Radom
  • Zarządca nieruchomości Radom
  • Agent literacki Radom
  • Agent celny Radom
  • Agent ubezpieczeniowy Radomin
  • Agent ubezpieczeniowy Radom
  • Agent firmy inwestycyjnej Radom
  • Radom - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    90 980
    16 157