ADMINISTRATOR SYSTEMU z/OS
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
30. 5. 2024

1024038901

Obowiązki

  • dbasz o zapewnienie wysokiej dostępności i wydajności platformy Mainframe
  • administrujesz systemem operacyjnym z/OS,
  • uczestniczysz w migracji do nowych wersji oprogramowania, analizie oraz implementacji rekomendowanego serwisu,
  • proaktywnie monitorujesz pracę systemów, baz danych oraz aplikacji,
  • analizujesz błędy i awarie w warstwie systemowo-narzędziowej oraz na styku z aplikacjami biznesowymi,
  • współtworzysz architekturę nowoczesnych rozwiązań informatycznych.

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851