ADMINISTRATOR SIECI MAINFRAME (z/OS)
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
PKO Bank Polski
28. 4. 2024

997654801

Obowiązki

  • administrujesz środowiskiem sieciowym systemu centralnego naszego Banku
  • dbasz o zapewnienie wysokiej dostępności i wydajności platformy Mainframe w środowisku z/OS
  • proaktywnie monitorujesz pracę systemów i aplikacji
  • analizujesz błędy i awarie w warstwie systemowo-narzędziowej oraz na styku z aplikacjami biznesowymi
  • współtworzysz architekturę nowoczesnych rozwiązań informatycznych

Wymagania

Oferujemy

Źródło: PKO BP/Praca

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 655
    18 293