Administrator Systemów i Aplikacji TV
  • mazowieckie
mazowieckie, mazowieckie, Polska
THESAR Systemy Informatyczne Sp. z o.o.
11. 4. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje
Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie świadczyła usługi w ramach outsourcingu na rzecz naszego klienta - wiodącej na rynku firmy z branży telekomunikacyjnej.

Realizowane zadania:

  • Utrzymanie systemów teleinformatycznych dla operatorów Klienta
  • Planowanie i wdrażanie zmian
  • Analiza i rozwiązywanie problemów technicznych
  • Tworzenie narzędzi automatyzujących
  • Reprezentowanie jednostek utrzymaniowych w projektach

Wymagania
  • Wykształcenie wyższe informatyczne lub telekomunikacyjne
  • Znajomość systemów operacyjnych Linux
  • Chęć rozwoju przy wdrażaniu najnowszych rozwiązań teleinformatycznych
  • Znajomość podstaw programowania w Python oraz Ansible do automatyzacji zadań
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość baz danych (np. Oracle, MySQL, PostgreSQL), technologii OpenStack, VMware , Docker, Kubernetes, Google Cloud Platform, oraz posiadanie certyfikatów technicznych.

Oferujemy
  • Ciekawą pracę w dużej organizacji.
  • Pomoc we wdrożeniu w obowiązki i możliwość rozwoju umiejętności z zakresu najnowszych technologii związanych z wirtualizacją, automatyzacją, przetwarzaniem danych i programowaniem.
  • Atrakcyjne dofinansowanie do pakietu medycznego, ubezpieczeniowego i karty sportowej.

  • Praca mazowieckie
  • mazowieckie - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    110 671
    19 072