Administrator Sieci
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
Team Connect
11. 6. 2024

Team Connect jest wiodącym polskim dostawcą usług IT typu nearshore i offshore. Od 2008 roku z sukcesem tworzymy i rozwijamy oprogramowanie dla naszych klientów.

Jesteśmy również certyfikowanym partnerem Salesforce.

Specjalizujemy się w tworzeniu oprogramowania w oparciu o Agile i DevOps. Od etapu analizy po wdrożenie. Tworzymy aplikacje backendowe, frontendowe i mobilne.

Aktualnie poszukujemy:

Administratora Sieci

Lokalizacja:  Hybryda (2 wizyty w tygodniu w biurze w Warszawie/Katowicach/Wrocławiu)

O projekcie:

Wsparcie sieci Klienta z sektora bankowego.

Must have

  • co najmniej 3-4 letnie doświadczenie w administrowaniu złożoną infrastrukturą sieciową (Data Center, LAN, WAN),
  • bardzo dobra znajomość sieci L2 (ethernet switching) oraz L3 (TCP/IP - Router, Firewall),
  • bardzo dobra znajomość zagadnień z zakresu sieci LAN/WLAN,
  • dobra znajomość dynamicznych protokołów routingu,
  • dobra znajomość konfiguracji rozwiązań sieciowych producentów Juniper, Cisco, Extreme Networks, Ivanti, Palo Alto,
  • dobra znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem sieci,
  • dobra znajomość rozwiązań VPN (S2S, C2S),
  • wykształcenie wyższe Informatyczne lub pokrewne, lub w trakcie

Twoje zadania:

  • utrzymanie ciągłości działania infrastruktury IT (Data Center, LAN, WAN), utrzymanie usług sieciowych,
  • rozwiązywanie incydentów, reagowanie na zgłoszenia serwisowe oraz udzielanie wsparcia technicznego,
  • projektowanie rozwiązań i realizacja wdrożeń z zakresu sieci LAN/WLAN/zabezpieczenia sieci.

Nice to have:

  • znajomość i obsługa loadbalancerów F5,
  • certyfikaty potwierdzające znajomość technologii z zakresu sieci

We offer:

  • Długoterminowa współpraca
  • Pakiet benefitów - Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie na życie
  • Budżet szkoleniowy
  • Pomoc w kwestiach księgowych przy zakładaniu i prowadzeniu firmy.
  • Bezpłatne lekcje języka angielskiego
  • Indywidualne wsparcie dedykowanego mentora firmowego

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    95 687
    16 851