Administrator Produkcji
  • Zabrze
Zabrze, Zabrze, śląskie, Polska
NMC Polska Sp. z o.o.
31. 5. 2024

Twój zakres obowiązków

  • Celem stanowiska jest nanoszenie poprawek dla danych wprowadzanych do systemu z realnym zużyciem materiałów w procesie produkcji
  • Wspieranie Działu Produkcji w obszarze zbierania danych niezbędnych do planowania produkcji zgodnie ze specyfikacją, standardami jakościowymi, wydajnością,
  • Monitorowanie procesów produkcyjnych i zapewnienie ich płynności
  • Optymalizacja oraz automatyzacja narzędzi raportowania
  • Korekta danych w systemie - wyjaśnianie rozbieżności
  • Przeprowadzanie analiz zużycia zasobów produkcyjnych
  • Wspieranie działu w bieżących zadaniach operacyjnych

Wymagania pracodawcy

  • Co najmniej roczne doświadczenie w pracy biurowej przy obsłudze działu produkcji
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word i Excel)
  • Dobra organizacja pracy i wysokie zaangażowanie
  • Doświadczenie w pracy z systemem klasy ERP

Pracodawca oferuje

  • Stabilność i bezpieczeństwo - zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, a już po 3 miesiącach umowa na czas nieokreślony
  • Benefity - pakiet socjalny (wczasy pod gruszą, premie świąteczne)
  • Otwartość na kreatywność i realizację własnych pomysłów
  • Możliwość rozpoczęcia pracy “od zaraz”
  • Wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • Pracę w rozwijającej się firmie o zasięgu europejskim, lidera na rynku polskim w swojej branży - w przeciągu ostatnich kilku lat uruchomiliśmy nowa halę produkcyjną oraz magazyn

  • Praca Zabrze
  • Administrator IT Zabrze
  • Administrator nieruchomości Zabrze
  • Pracownik produkcji Zabrze
  • Zabrze - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    76 956
    15 055