Administrator Nieruchomości
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
Spółdzielnia Mieszkaniowa "Mokotów"
16. 5. 2024
Informacje o stanowisku

Informacje

Spółdzielnia Mieszkaniowa „Mokotów”

Administracja Osiedla „Domaniewska II”

zatrudni pracownika na stanowisko:
Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku należeć będzie m. in.:

  • dokonywanie codziennych przeglądów budynków i otoczenia oraz kontrola pracy gospodarzy i firm utrzymujących czystość,
  • rozliczanie pracy gospodarzy, zaopatrzenie ich w środki czystości,
  • nadzór nad konserwacją zieleni, zimowym utrzymaniem nieruchomości oraz placem zabaw
  • udział w przeglądach technicznych nieruchomości,
  • zgłaszanie do Działu Technicznego zauważonych usterek, przyjmowanie  i ewidencjonowanie zgłoszeń oraz awarii
  • odpowiedzialność za porządek w dokumentacji dotyczącej lokali mieszkalnych, użytkowych oraz terenów zewnętrznych,
  • współpraca z organami samorządowymi (Komitetami Domowymi,  Rada Osiedla) i Urzędami zewnętrznymi,
  • przygotowywanie odpowiedzi na pisma,
  • udział w posiedzeniach organów Spółdzielni, bieżący kontakt z Mieszkańcami

Wymagania
  • wykształcenie min. średnie,
  • co najmniej roczne doświadczenie w administrowaniu nieruchomościami,
  • zdolności interpersonalne,
  • rzetelność w wykonywaniu powierzonych zadań, kultura osobista
  • umiejętność rozmawiania z mieszkańcami i klientami,
  • dobra znajomość arkusza kalkulacyjnego i edytora tekstu,
  • licencja zarządcy nieruchomości będzie dodatkowym atutem.

Sposób zatrudnienia: umowa o pracę na cały etat.

CV można składać w siedzibie Administracji (ul. Langego 3, Warszawa), za pomocą przycisku aplikowania.

Termin składania CV: do 29.05.2024 r.

O terminie przeprowadzenia rozmowy kwalifikacyjnej zakwalifikowani kandydaci

zostaną powiadomieni telefonicznie lub mailowo.
Oferujemy

  • Praca Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Agent nieruchomości Warszawa
  • Zarządca nieruchomości Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    119 135
    19 322