Administrator IT
  • Warsaw
Warszawa, Warsaw, Masovian Voivodeship, Polska
ALLIGO Sp. z o.o. Sp. k.
18. 4. 2024
Informacje o stanowisku

technologies-expected :

  • SQL
  • Windows Server
  • Microsoft Azure
  • VMware
  • Veeam
  • ADDS
  • HyperV
  • Microsoft IIS

technologies-optional :

  • Active Directory
  • Cisco
  • Exchange Online
  • Microsoft Office
  • PowerShell

about-project :

  • Dla naszych klientów – spółek z różnych branż gospodarki – w stałej gotowości realizujemy zmiany wdrożeniowe w zasobach infrastruktury IT. Jako doświadczony specjalista dołączysz do zespołu zarządzającego m.in. serwerowniami (Data Center), podejmując duże, nowe, projektowe odpowiedzialności. Będziesz miał wpływ na wybór narzędzi i technologii, wpływ na rozwiązania technologiczne, wpływ na produkt/usługę. Będziesz mógł rozwijać kilka projektów jednocześnie. Praca projektowa będzie istotnym rozwinięciem stałych zadań.
  • Jeśli masz już doświadczenie w obszarze administracji IT i szukasz właśnie kolejnych, nowych celów i wyzwań zawodowych, lubisz rozwiązywać problemy i wdrażać zmiany, a dodatkowo chcesz rozwijać się w obszarze analizy ograniczania ryzyka, zapewniania ciągłości działania i optymalizacji/usprawnień wdrożeniowych w zasobach infrastruktury IT- to stanowisko jest idealne dla Ciebie! Zapraszamy.

responsibilities :

  • Praca na tym stanowisku dotyczy prac administracyjno-utrzymaniowych w systemach IT w obszarze infrastruktury serwerowej, w tym zapewnienie ciągłości i bezpieczeństwa działania oraz rozwoju.
  • Zadania, które dla Ciebie przygotowaliśmy to:
  • administracja sprzętową infrastrukturą serwerową (m.in. aktualizacje sprzętowe, modernizacja komponentów, rozwiązywanie problemów, planowanie i konfiguracja nowych środowisk);
  • administracja infrastrukturą serwerową Windows Server (m.in. aktualizacje, bieżące rozwiązywanie problemów infrastruktury, planowanie i konfiguracje, zarządzanie prawami dostępu);
  • utrzymanie i rozwój infrastruktury serwerowej, w tym kopii zapasowych oraz środowisk testowych;
  • wsparcie dla aplikacji serwerowych (m.in. aktualizacje, konfiguracje, wdrażanie, odnawianie licencji);
  • wirtualizacja Hyper-V (planowanie, wdrażanie i utrzymywanie środowisk wysoko dostępnych);
  • współadministrowanie przydzielonymi aplikacjami biznesowymi lub systemami ERP klientów;
  • identyfikacja, diagnozowanie problemów / błędów / wydajności systemów, aplikacji oraz kontakt z dostawcami / partnerami / dystrybutorami w celu optymalizacji procesów IT;
  • dbanie o rozwój wewnętrznej infrastruktury monitoringu dla zapewnienia ciągłości działania, bezpieczeństwa i bezawaryjności;
  • odnawianie, konfiguracja i utrzymanie domen, hostingów, certyfikatów, modyfikacje wpisów DNS;
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej i projektowej, szczególnie w zakresie części technicznej i w zakresie harmonogramów projektowych oraz dalsza realizacja zadań projektowych wg ustaleń;
  • ścisła współpraca z administratorami w ramach zespołu i organizacji;
  • zaangażowanie w bezpośrednie procesy operacyjne przy wdrożeniach projektowych wg potrzeb; tworzenie zapytań handlowych o charakterze technicznym;
  • nadzór i utrzymanie dokumentacji technicznej infrastruktury informatycznej.

requirements-expected :

  • Oczekiwana od Ciebie znajomość technologii to:
  • minimum 3-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (administracja infrastrukturą serwerową);
  • praktyczne doświadczenie w administrowaniu infrastrukturą serwerów fizycznych i wirtualnych Microsoft, Dell, IBM, macierzy dyskowych, backup - Veeam oraz środowiskami wirtualizacyjnymi w oparciu o HyperV, Azure;
  • doświadczenie w administrowaniu aplikacjami w środowisku Windows (m.in. systemy poczty elektronicznej Exchange, AD, DNS, aplikacje biznesowe ERP,IIS).

offered :

  • stałe zatrudnienie w ramach preferowanej przez Ciebie formy zatrudnienia (preferowana współpraca B2B);
  • możliwość pracy hybrydowej, zdalnej lub stacjonarnej wg uzgodnienia;
  • wymianę wiedzy technicznej w firmie, wsparcie merytoryczne od partnerów technologicznych;
  • możliwość uczestniczenia w dodatkowych projektach IT wg zmieniających się potrzeb technologicznych klientów za dodatkowym wynagrodzeniem;
  • niezbędne narzędzia pracy;
  • indywidualny budżet szkoleniowy;
  • dofinansowanie zajęć sportowych (karta Multisport);
  • dobrą atmosferę pracy oraz pracę w zaangażowanym zespole;
  • atrakcyjną lokalizację blisko stacji metra w Warszawie oraz możliwość pracy zdalnej.
  • Zapraszamy do kontaktu!

benefits :

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • elastyczny czas pracy
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    114 732
    19 293