Administrator IT
  • Warszawa
Warszawa, Warszawa, mazowieckie, Polska
ArcelorMittal Poland
2. 5. 2024

17313

Obowiązki

  • administracją systemami operacyjnymi, dostępami i uprawnieniami do systemów Windows Server, Linux, Oracle, SQL,
  • administracją aplikacjami, integracjami systemów i przepływami danych,
  • definiowaniem i wdrażaniem dobrych praktyk dla utrzymania systemów IT, w tym systemów backupu i odtwarzania danych,
  • administracją obrazami maszyn wirtualnych, serwerów i stacji roboczych opartych na rozwiązaniach Microsoft,
  • rozwojem infrastruktury serwerowej i sieciowej (WAN/LAN/WLAN- Cisco, FortiGate) oraz zapewnieniem ich stabilności, wydajności i bezpieczeństwa,
  • uczestniczeniem w planowaniu i przebudowach architektury rozwiązań IT,
  • planowaniem i wdrażaniem rozwiązań mających na celu rozwój i optymalizację infrastruktury serwerowej i sieciowej,
  • współpracą z dostawcami technologii,
  • monitorowaniem systemów, wykrywaniem i reagowaniem na zagrożenia bezpieczeństwa,
  • rozwiązywaniem bieżących problemów i usterek technicznych oraz wsparciem w kwestiach aplikacyjnych i technicznych dla użytkowników.

Wymagania

  • znajomość Active Directory , Windows Server,
  • znajomość usług chmurowych Microsoft
  • znajomość systemów backupu
  • znajomość urządzeń sieciowych (cisco) i firewalloraz zagadnień cyberbezpieczeństwa

Oferujemy

  • znajomość MS SQL,Oracle,Linux, Office.

Źródło: ArcelorMittal/Praca

  • Praca Warszawa
  • Administrator IT Warszawa
  • Administrator nieruchomości Warszawa
  • Specjalista ds. bezpieczeństwa IT Warszawa
  • Warszawa - Oferty pracy w okolicznych lokalizacjach

    118 806
    18 864